Akce
Rumový Adventní Kalendář A. H. Riise 2022
 • Rumový Adventní Kalendář A. H. Riise 2022
 • Rumový Adventní Kalendář A. H. Riise 2022
 • Rumový Adventní Kalendář A. H. Riise 2022

Rumový Adventní Kalendář A. H. Riise 2022

A. H. RiiseA. H. Riise

Novinka

Objevte svět výjimečných rumů A. H. Riise! Rumový kalendář A. H. Riise 24 Experiences 2022 obsahuje 24 malých degustačních lahviček s objemem 0,02l.

More details

1 399 Kč

tax incl.

2 914 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Rumový Adventní Kalendář A. H. Riise 2022 24 x 20ml

Dost bylo čokolády pro děti, pojďme trochu myslet na sebe... Proč si neudělat 24 prosincových dní ještě hezčích? Ochutnejte ty nejlepší rumy od A. H. Riise a ne, že budete podvádět, každý den jen jeden! Potěšte sebe, či své blízké "rumaře" tímto originálním dárkem.

Rumový degustační kalendář A.H. Riise 24 Experiences 2022 vám zpříjemní chladné podzimní počasí a zkrátí předvánoční čas. Svým obsahem dokáže potěšit chuťové pohárky během celého roku a díky designu zaručeně překvapí také jako dárek na Vánoce nebo jiné výročí. Dějiny značky A. H. Riise se začaly psát v roce 1834. Mladý přírodovědec a lékárník Albert Heinrich Riise byl tehdy osloven zástupci dánské vlády s nabídkou otevřít si první oficiálně uznanou lékárna v západní části Karibského moře, na ostrově Svatý Tomáš. V roce 1838 začíná Albert, v jeho nové lékárně, experimentovat s kvašením šťávy z cukrové třtiny. Jeho prvním výrobkem se stane ""bay rum"". Produkt, který doporučuje jako lék, či vodu po holení ... Až mnohem později, po mnoha dalších pokusech se z něj vyvine rum jaký známe dnes. To zcela určitě výrazně přispělo k pozdější prosperitě značky A. H. Riise. Kromě toho byl však Albert také úspěšný ve vývoji a v prodeji hořkých nápojů, které se v dávných dobách používali jako lék na žaludeční potíže. Jeho zájem o botaniku a využití karibských exotických rostlin, šikovnost, obrovský talent a důraz na detail se
v produktech A. H. Riise odrážejí až do dnes.

rumovy-adventni-kalendar-a-h-riise-2022

Kalendář vzdává hold všemu, co se Albert Heinrich Riise podařilo dosáhnout a hlavně, že díky němu vznikla jedna z nejlepších destilérek rumu na světě. Balení je ve formě knihy, která má velmi realistický design a z prvního pohledu si opravdu pomyslíte, že jde opravdu o knihu. Nuž, opak je pravdou! Po otevření zjistíte, že jde o rumový degustační set s 24 otevíracími dvířky. Za každým okénkem najdete miniaturu o objemu 0,02 l. Kalendář vám umožní ponořit se do dob minulých a prozkoumat nabídku těch nejlepších rumů A. H. Riise a Santos Dumont.

Informace

Obsah alkoholu: 42%

Obsah lahve: 24 x 20ml

Země původu: Americké Panenské Ostrovy

Výrobce: A. H. Riise

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

 • Product Name:Rumový Adventní Kalendář A. H. Riise 2022
 • By A. H. Riise
 • Price: 1 399,00
 • Product Width: 0.00 cm
 • Product Height: 0.00 cm
 • Product Depth: 0.00 cm
 • Product Weight: 2.00 kg
 • Description: Objevte svět výjimečných rumů  A. H. Riise ! Rumový kalendář A. H. Riise 24 Experiences 2022  obsahuje 24 malých degustačních lahviček s objemem 0,02l.
Path: > > > Rumový Adventní Kalendář A. H. Riise 2022