Rum Explorer Trinidad 3/5 0,7 l 41%

Rum Explorer Trinidad 3/5 0,7 l 41%

ExplorerExplorer

Novinka

Vyzrálý rum, destilovaný Angostura distillery, prvotně vyzrálý na Trinidadu, nabízí elegantní tóny kandovaného pomeranče, kakaa a kokosu. Chuť je intenzivní a vláčná.

More details

Skladem 1 ks

929 Kč

tax incl.

1 327 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Rum Explorer Trinidad 3/5 0,7 l 41%

Rum Explorer Trinidad 3/5 na konci roku 2020 ve znamení cestování a objevování vybral prestižní výrobce francouzského Calvados - Château du Breuil tři ze svých výjimečných rumů, aby nabídly jedinečnou edici. Tři rumy, tři kořeny a tři různé postavy pro jedinečnou senzorickou cestu k objevování rumů Château du Breuil.

Vyzrálý rum, destilovaný Angostura distillery, prvotně vyzrálý na Trinidadu, nabízí elegantní tóny kandovaného pomeranče, kakaa a kokosu. Chuť je intenzivní a vláčná. Lihovar Angostura je nejvíce oceňovaný rum na světě. Na rumové planetě má Angostura velmi zvláštní místo.
Je to ve skutečnosti jediný lihovar v Trinidadu. Rumy Angostura vděčí za svůj charakter jedinečnému fermentačnímu procesu. Je třeba říci, že kvasinky vyvinuté Robertem Siegertem v roce 1949 se používají dodnes. Zrání v sudu ex Madeira harmonizuje noty, přináší hustotu, ale také aromatickou sílu.
Potom sud z Bourbonu celým vše měkne, aby se struktura rozvášnila a zjemnila. Chuť je zakončena elegantní notou kandovaného pomeranče, která dodává celku plnost a kulatost.

Barva: Zlatá

Aroma: Kandovaný pomeranč, kakao a kokos

Chuť: Hladká, kandovaný pomeranč

Informace

Obsah alkoholu: 41%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Trinidad

Doba zrání: až 8 let

Značka: Rum Explorer

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Rum Explorer Trinidad 3/5 0,7 l 41%
  • By Explorer
  • Price: 929,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Vyzrálý rum, destilovaný Angostura distillery, prvotně vyzrálý na Trinidadu, nabízí elegantní tóny kandovaného pomeranče, kakaa a kokosu. Chuť je intenzivní a vláčná.
Path: > > > Rum Explorer Trinidad 3/5 0,7 l 41%