Rum Explorer Australia 5y 0,7 l 43%

Rum Explorer Australia 5y 0,7 l 43%

ExplorerExplorer

Novinka

Rum Explorer Australia tři rumy, tři kořeny a tři různé postavy pro jedinečnou senzorickou cestu k objevování rumů Château du Breuil.

More details

Skladem 2 ks

929 Kč

tax incl.

1 327 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Rum Explorer Australia 5y 0,7 l 43%

Rum Explorer Australia na konci roku 2020 ve znamení cestování a objevování vybral prestižní výrobce francouzského Calvados - Château du Breuil tři ze svých výjimečných rumů, aby nabídly jedinečnou edici. Tři rumy, tři kořeny a tři různé postavy pro jedinečnou senzorickou cestu k objevování rumů Château du Breuil.

V roce 1865 zakoupilo anglické duo John Davy a Francis Gooding pozemky s výhledem na řeku Albert. Glade pojmenovali po svém starém devonshirském statku, který se jmenoval Beenleigh. Původně měli v úmyslu pěstovat bavlnu na této zemi, ale představila se lukrativnější alternativa:
cukrová třtina. Rafinace sklepního mistra: aby přinesli komplexnější aromatickou paletu, staření v sudu z amerického dubu, který dříve obsahoval cognac.

Jeho barva je zlatožlutá až tmavě jantarová. Vůně nejprve nabízí dřevité a vanilkové aroma s tóny cedru, poté se otevírá květinovým výrazem (duhovka) a tóny lékořice, medu, kakaa a skořice. Chuť je plná, dobré délky, s hedvábnými tříslovinami.

Barva: Jantarová

Aroma: Dřevité, květinové tóny, vanilka

Chuť: Hedvábná, tóny medu, kakaa

Informace

Obsah alkoholu: 43%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Austrálie

Doba zrání: až 5 let

Značka: Rum Explorer

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Rum Explorer Australia 5y 0,7 l 43%
  • By Explorer
  • Price: 929,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Rum Explorer Australia tři rumy, tři kořeny a tři různé postavy pro jedinečnou senzorickou cestu k objevování rumů Château du Breuil.
Path: > > > Rum Explorer Australia 5y 0,7 l 43%