Dos Maderas Luxus 0,7 l 40%

Dos Maderas Luxus 0,7 l 40%

Dos MaderasDos Maderas

Novinka

Rum Dos Maderas Luxus se odlišuje svou tmavou jantarovou barvou se zrníčky zlata. Vůně naznačuje velmi sladké, sirupu, dřevěné tóny.

More details

Skladem 1 ks

3 259 Kč

tax incl.

4 655 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Dos Maderas Luxus 0,7 l 40%

dos-maderas-rum-logo

Narodil se skutečně exkluzivní rum. Přesně tak jako "Dos Maderas 5 + 3" a "Dos Maderas PX" se vyrábí ručně a zraje nejprve v Karibiku a pak se posílá do závodů Williams & Humbert, kde zraje pomocí systému solera. Odlišuje se od zmíněných dvou rumů z této řady, protože se nechává zrát 15 let: 10 let v Karibiku a 5 v sudech, kde bylo dříve víno Don Guido.

Tento rum je jedinečný na celém světě, protože získává chuť a nuance ze dvou starodávných kultur, díky kterým je to "rum rumů. Proto je takový oblíbený mezi nejvybranějšími jazýčky. Je to skutečný luxus pro největších požitkáře.

Tóny chuti:
Rum Dos Maderas Luxus se odlišuje svou tmavou jantarovou barvou se zrníčky zlata. Vůně naznačuje velmi sladké, sirupu, dřevěné tóny. Jsou zde náznaky mandlí, bílého ovoce a melasy. Chutná překvapivě sladce a je to přitažlivá kombinace alkoholu s tóny dřeva a koření.

Tipy pro podávání:
 protože jde o vyzrálý rum špičkové kvality, měl by se pít samotný nebo s pár kostkami ledu. Pro požitkáře to může být hlavní přísada do vybraných koktejlů.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Španělsko

Doba zrání: 15 let

Značka: Dos Maderas

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Dos Maderas Luxus 0,7 l 40%
  • By Dos Maderas
  • Price: 3 259,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 2.00 kg
  • Description: Rum  Dos Maderas Luxus  se odlišuje svou tmavou jantarovou barvou se zrníčky zlata. Vůně naznačuje velmi sladké, sirupu, dřevěné tóny.
Path: > > > Dos Maderas Luxus 0,7 l 40%