Appleton Estate 30y 0,75l 45%

Appleton Estate 30y 0,75l 45%

Appleton EstateAppleton Estate

Novinka

Appleton Estate – nejstarší nepřetržitě fungující třtinová plantáž a palírna na Jamajce – představuje novou, limitovanou edici rumu.

More details

14 999 Kč

tax incl.

21 427 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Appleton Estate 30y 0,75l 45%

Produkce dvou třicetiletých rumů během jediné dekády je pozoruhodným úspěchem pro lihovar v mikroklimatu intenzivního karibského tepla. Toto konkrétní klima může mít za následek jev známý jako tropické stárnutí, který mj. způsobuje, že se rumy vypařují rychleji - až šest procent ročně („andělský podíl", jak se říká eufemisticky). Normálně by se na konci 30 let odpařila většina rumu v sudu, ne-li všechen.
Ačkoli Appleton označuje na láhvi pouze nejmladší rumovou složku, zahrnuje tato 30letá směs i destiláty starší 50 let. Joy Spence byla však schopna dosáhnout požadovaného stáří použitím tradičních měděných kotlíků a sloupcových destilačních kolon a unikátní jamajské verze starobylého solera systému.

Tento skvostný blend je dostupný pouze ve velmi omezeném množství. Vyrobeno bylo jen 4.000 lahví.

Barva: Měděný, tmavý odstín s vynikající čistotou

Aroma/Chuť: Hluboké s tóny čokolády a zralého tropického ovoce, hořká čokoláda, javorový sirup, plná chuť banánu s hnědým cukrem, skořice, muškátový oříšek, zázvor a opálený dub, následované jemným a dlouhotrvajícím medovým zakončením

Informace

Obsah alkoholu: 45%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Jamajka

Doba zrání: 30 let

Značka: Appleton

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Appleton Estate 30y 0,75l 45%
  • By Appleton Estate
  • Price: 14 999,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.20 kg
  • Description: Appleton Estate – nejstarší nepřetržitě fungující třtinová plantáž a palírna na Jamajce – představuje novou, limitovanou edici rumu.
Path: > > > Appleton Estate 30y 0,75l 45%