Romero & Sons 9y 0,7 l 44%

Romero & Sons 9y 0,7 l 44%

Romero & SonsRomero & Sons

Novinka

Romero&Sons 9y je unikátním spojením starého melasového rumu, který zrál v sudech 20 let, a rumu destilovaného přímo ze šťávy cukrové třtiny (typu agricole), který je starý nejméně 9 let. 

More details

Skladem 1 ks

1 049 Kč

tax incl.

1 498 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Romero & Sons 9y 0,7 l 44%

romero-sons-rum-logo

Romero&Sons 9y je unikátním spojením starého melasového rumu, který zrál v sudech 20 let, a rumu destilovaného přímo ze šťávy cukrové třtiny (typu agricole), který je starý nejméně 9 let. To vše vyrobeno v řemeslné destilerii a na vlastním zařízení, 100% pot still, za použití přírodních kvasinek v procesu fermentace, dozrávané v sudech z amerického dubu a také v sudech z francouzského dubu. To vše lahvováno v síle 44% a bez jakýchkoliv přidaných aditiv. Pokusy o blend melasového a zemědělského rumu často nedopadají dobře, protože se vzájemně perou jejich chuťové profily, ovšem v tomto se to opravdu povedlo. Na začátku dominují tóny melasového rumu v podobě švestek a lesního ovoce, které následně nechají vyniknout ovocité a travnaté tóny rumu ze šťávy cukrové třtiny. Rum je velice komplexní a má příjemný a delší dozvuk.   

Rumengers ekvádorské rumy baví a jsme rádi, že se postupně i na našem trhu objevují takto zajímavé značky!

Značku Romero & Sons založili sourozenci Johan a Ivanova Romero v roce 2020. Romero & Sons se zaměřuje se na poctivou a maloobjemovou výrobu rumu a vyváženou kombinaci různých stylů. Bratr a sestra Romerovi jsou již třetí generací společnosti Industrias Romero založenou již v roce 1906 jejich dědečkem Alfonsem Romerem, který se naučil destilačnímu umění ve Španělsku od Pastora Garcii. Společnost se zaměřovala na výrobu měděných destilačních zařízení a zařízení pro výrobu řemeslného piva. Syn Alfonsa Romera Napoleon pokračoval ve šlépějích svého otce stejně jako později jeho syn Johan, který nasbíral další zkušenosti na cestách po světě. Společnost produkuje rum a pivo na zařízení, které si sami vyrobili. Kromě piva belgického typu pod názvem „Una mas“ tedy „Ještě jedno“, vyrábí rum pod značkou Cabo Pasado. Rodina disponuje zásobami velmi starých rumů, takže má z čeho vybírat.

Informace

Obsah alkoholu: 44%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Ekvádor

Značka/Výrobce: Romero & Sons

Doba zrání: 9 let

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Romero & Sons 9y 0,7 l 44%
  • By Romero & Sons
  • Price: 1 049,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Romero&Sons 9y  je unikátním spojením starého melasového rumu, který zrál v sudech 20 let, a rumu destilovaného přímo ze šťávy cukrové třtiny (typu agricole), který je starý nejméně 9 let. 
Path: > > > Romero & Sons 9y 0,7 l 44%