Plantation Xaymaca 0,7 l 43%

Plantation Xaymaca 0,7 l 43%

PlantationPlantation

Novinka

Plantation Xaymaca Special Dry navazuje na typické jamajský výrobní styl z 19.století, kde dějištěm destilace je destilační kotel zvaný pot still.

More details

Skladem 1 ks

719 Kč

tax incl.

1 027 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Plantation_Pineapple_Rum

Plantation Xaymaca 0,7l 43%

Plantation Xaymaca Special Dry navazuje na typické jamajský výrobní styl z 19.ctého století, kde dějištěm destilace je destilační kotel zvaný pot still. Takový rum má tradiční výrazné intenzivní chutě, nazývané "RUM FUNK": vůně a příchutě černého banánu a flambovaného ananasu, místně nazývané "Hogo", je to poangličtění francouzského výrazu "Haut Goût" (vysoká chuť).
Název Xaymaca je původní jméno ostrova Jamaica, které mu dali místní obyvatelé zvaní Arawakové. Tento blend je návrat k původu jamajského rumu, ve své složitosti a intenzitě. Díky své nejnovější investici v Karibiku nyní značka Plantation vlastní třetinu mýtických jamajských pálenic "Long Pond" a "Clarendon". Díky těmto výjimečným destilérkám se Alexandre Gabriel rozhodl uskutečnit svůj sen tím, že smíchá 100% jamajský rum.

Informace

Obsah alkoholu: 43%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Jamajka

Doba zrání: 4 roky

Značka: Plantation

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Plantation Xaymaca 0,7 l 43%
  • By Plantation
  • Price: 719,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Plantation Xaymaca Special Dry navazuje na typické jamajský výrobní styl z 19.století, kde dějištěm destilace je destilační kotel zvaný pot still.
Path: > > > Plantation Xaymaca 0,7 l 43%