Plantation Grande Reserve 0,35 l 40%

Plantation Grande Reserve 0,35 l 40%

PlantationPlantation

Novinka

Plantation Barbados Grande Reserve pochází z Barbadosu, kolébky rumu (země, která dala světu jeho první oficiální značku).

More details

Skladem 1 ks

349 Kč

tax incl.

997 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Plantation_Rum

Plantation Barbados Grande Reserve 0,35 l 40%

Pochází z Barbadosu, kolébky rumu (země, která dala světu jeho první oficiální značku). Blend min. tříletých a starších rumů po zrání v Karibiku a dalších 1-2 letech dozrávání v Cognacu dostává do vínku fantastickou lehkost a jemnost, při které ovšem výrazně vystupují chutě vanilky, karamelu, kokosu a dalšího tropického ovoce. Osvěžující rum, oblíbený pro jeho úžasný poměr ceny a kvality a možnost vychutnat si ho jen tak samotný či v prémiových koktejlech. Celý koncept Plantation je proslavený svou průkopnickou metodou dvojitého staření, typickou pro produkci společnosti Maison Ferrand. Její ambasadoři při pravidelných cestách rumovými destinacemi pečlivě testují a selektují vybrané šarže tamních výrobců. Rumy jsou pak po mnoha letech zrání - typicky v sudech po bourbonu vyrobených převážně z amerického dubu -a to (nejen) v karibských destinacích transportovány do srdce regionu Cognac, kde pod pečlivým dohledem erudovaných sklepmistrů dozrávají v sudech z limuzínského dubu po nejlepších cognacích. Vznikají tak skvělé a originální rumy - to, že uspěly na mnoha prestižních světových soutěžích, jen potvrzuje jejich kvalitu.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,35 l

Země původu: Barbados

Značka: Plantation

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Plantation Grande Reserve 0,35 l 40%
  • By Plantation
  • Price: 349,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.50 kg
  • Description: Plantation Barbados Grande Reserve  pochází z Barbadosu, kolébky rumu (země, která dala světu jeho první oficiální značku).
Path: > > > Plantation Grande Reserve 0,35 l 40%