Botran Miracielo Spiced Rum 0,7 l 38%

Botran Miracielo Spiced Rum 0,7 l 38%

BotranBotran

Novinka

Důraz na řemeslnou výrobu rumu Miracielo je umocněn malosériovou produkcí a designem luxusní láhve, jejíž hrdlo je opatřeno ručně vyráběným koženým páskem.

More details

Skladem 1 ks

755 Kč

tax incl.

1 078 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Ron_Botran_Rum

Botran Miracielo Spiced Rum 0,7 l 38%

La Antigua Guatemala bylo prvním hlavním městem Střední Ameriky. Je známé svými tradicemi, které jsou silně spjaty s vírou a které se promítly do nádherné architektury tamních kostelů a klášterů. Léta po založení město postihlo zemětřesení, v jehož důsledku se zřítily stropy několika klášterů. Zůstaly neopraveny a tato pomyslná „okna do nebes“ ohromují návštěvníky dodnes. A právě to posloužilo jako inspirace názvu rumu Miracielo („Mira, cielo!“ = „Podívej, nebesa!“).

Rum se vyrábí podle staré receptury ze speciálních zásob, pomocí macerace ovoce a koření, včetně vanilky, čerstvých švestek a rozinek, jejichž kombinace evokuje chutě dezertů městečka La Antigua. Důraz na řemeslnou výrobu rumu Miracielo je umocněn malosériovou produkcí a designem luxusní láhve, jejíž hrdlo je opatřeno ručně vyráběným koženým páskem.

Informace

Obsah alkoholu: 38%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Guatemala

Značka: Botran

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Botran Miracielo Spiced Rum 0,7 l 38%
  • By Botran
  • Price: 755,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Důraz na řemeslnou výrobu rumu  Miracielo  je umocněn malosériovou produkcí a designem luxusní láhve, jejíž hrdlo je opatřeno ručně vyráběným koženým páskem.
Path: > > > Botran Miracielo Spiced Rum 0,7 l 38%