Millonario 15y 0,7 l 40% + 2 Skleničky

Millonario 15y 0,7 l 40% + 2 Skleničky

Ron MillonarioRon Millonario

Novinka

Ron Millonario Solera Reserva Especial je zástupcem ultraprémiových tmavých třtinových rumů ze severního Peru. Dárkové balení obsahuje 2x skleničku.

More details

1 459 Kč

tax incl.

2 084 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Ron_Millonario_rum

Ron Millonario Reserva Especial 15y 0,7l 40% + 2 skleničky

Ron Millonario Solera Reserva Especial je zástupce ultraprémiových tmavých třtinových rumů ze severního Peru. Tamní sluneční paprsky dávají výjimečnou kvalitu cukrové třtině. Sladký buket, tělnatost a teplo uvolněné pomalou fermentací třtinové melasy, delikátní destilace a trpělivé zrání až po dobu patnácti let metodou solera zaručují chuťovou stálost a hedvábnou jemnost tohoto peruánského rumu. Destilérie má vlastní sudaře, kteří pečlivě vybírají materiál z amerických a slavonských dubů, aby výsledná chuť byla ta nejlepší a nejjemnější. Vznikne tak opravdu skvostný nápoj, který má bohatou a dlouho přetrvávající vůni kandovaného ovoce, švestek a hřebíčku. Chuť je po karamelách a sultánkách, třtinovém cukru a coca cole. Dlouho přetrvává v ústech, kde příjemně doznívá. Každá láhev je ručně zabalena do obalu z palmového proutí peruánskými ženami se zručností předávanou po generace.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Peru

Doba zrání: 15 let

Značka: Ron Millonario

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Millonario 15y 0,7 l 40% + 2 Skleničky
  • By Ron Millonario
  • Price: 1 459,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 2.00 kg
  • Description: Ron Millonario Solera Reserva Especial je zástupcem ultraprémiových tmavých třtinových  rumů ze severního Peru . Dárkové balení obsahuje 2x skleničku.
Path: > > > Millonario 15y 0,7 l 40% + 2 Skleničky