Matusalem Clasico Solera 10y 0,7 l 40%

Matusalem 10y 0,7 l 40%

Novinka

Matusalem Clasico Solera Rum 10y je blendem vybraných rumů zrajících v dubových sudech metodou Solera. Pro tento kvalitní rum je příznačná výrazná chuť a výjimečná chuť. Ideální si jej vychutnáte čistý, na ledu nebo jako součást koktejlů.

More details

Skladem 1 ks

529 Kč

tax incl.

755 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Matusalem Clasico Solera 10y 0,7l 40%

Dobrý rum, s kořeny ve slunné Dominikánské republice. Matusalem Company má dlouhou historii, která každému svému rumu poskytuje punc výjimečnosti. Společnost založili dva španělští bratři, kteří žili na Kubě a oblíbili si systém solera zrání, která se hojně používá při zrání španělských brandy, sherry a vín. Jméno Matusalem byl vybrán pro ilustraci dlouhého stárnutí a zrání rumů. Barva je medová, vůně jemná a svůdná, velmi krémová a vyvážená. Voní po vanilce a karamelu a zanechává příjemný pocit. Chuť je mírně ovocná, příjemně sladká, poněkud připomínající marmeládu. Je doplněna o kouřovou, pikantní, praženou chuť, která vyvažuje sladkost rumu.  

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Dominikánská republika

Doba zrání: 10 let

Značka: Matusalem

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Matusalem 10y 0,7 l 40%
  • Price: 529,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Matusalem Clasico Solera Rum 10y  je blendem vybraných rumů zrajících v dubových sudech metodou Solera. Pro tento kvalitní rum je příznačná výrazná chuť a výjimečná chuť. Ideální si jej vychutnáte čistý, na ledu nebo jako součást koktejlů.
Path: > > > Matusalem 10y 0,7 l 40%