La Maison du Rhum Mauritius 0,7l 43% Dárkové balení

La Maison du Rhum Mauritius 0,7l 43%

Novinka

Druhá exkluzivní kolekce - Batch No.2, sudy se specifikovanými výrobními šaržemi jsou ve vybraných prestižních likérkách exkluzívně vybírány majitelem značky, v zemi svého původu také absolvují proces staření.

More details

1 749 Kč

tax incl.

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

La Maison du Rhum Mauritius 0,7l 43% Dárkové balení - Prestižní pozdrav z exotického ostrova, který je díky skvělému klimatu rájem milovníků nejen cestování, ale i osobitých rumů. Místní cukrová třtina je nezaměnitelná. Povedený ročník „agricole“ (francouzský styl) rumů destilovaný jak v Barbetových kolonách tak i metodou „Charentais pot-still“ tj. originální kus do sbírky. Rum má bohaté tělo s pestrou paletou ovocných tónů. Od kandovaného ovoce přes fíky po meruňky. V zakončení se projevují příjemné stopy mandlí a muškátového oříšku.LA MAISON DU RHUM (LMDR). 

Informace

Obsah alkoholu: 43%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Mauricius

Značka: La Maison du Rhum

Zboží skladem expedujeme následující pracovní den. Rychlé doručení!

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:La Maison du Rhum Mauritius 0,7l 43%
  • Price: 1 749,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Druhá exkluzivní kolekce - Batch No.2, sudy se specifikovanými výrobními šaržemi jsou ve vybraných prestižních likérkách exkluzívně vybírány majitelem značky, v zemi svého původu také absolvují proces staření.
Path: > > > La Maison du Rhum Mauritius 0,7l 43%