Kraken Black Spiced Miniatura 0,05l 40%

Kraken Black Spiced Miniatura 0,05l 40%

KrakenKraken

Novinka

Vyzkoušejte karibský rum Kraken Black Spiced, rum z Trinidad a Tobago, a budete překvapeni. Tento rum připomíná inkoust nebo sekret z chobotnice ve skleněné nádobě.

More details

Skladem > 5 ks

94 Kč

tax incl.

1 880 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Kraken Black Spiced Miniatura 0,05l 40%

kraken-black-spiced-rum-mini-0-05-l-40

Vyzkoušejte Kraken z Trinidad a Tobago, a budete překvapeni. Tento rum připomíná inkoust nebo sekret z chobotnice ve skleněné nádobě. Kraken Black Spiced Rum je kávově hnědý, chuť připomíná melasu, exotické koření, karamel, čokoládu s trochu vanilky, na závěr přichází náznak skořice a zázvoru zvolna do popředí. Legenda praví, že loď s největším množstvím černého rumu, který byl kdy přepravovány z karibských ostrovů, nikdy nedorazil na místo určení. Při útoku Krakena na obchodní loď celý náklad barelů černého rumu spadl do moře a rum byl pojmenován Kraken jako pocta nesporné síly a moci bájného netvora. Existuje spousta příběhů o útoku obří chobotnice Kraken na nákladní koráby ale žádný z nich nebyl potvrzen.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,05l

Země původu: Trinidad a Tobago

Značka: Kraken

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Kraken Black Spiced Miniatura 0,05l 40%
  • By Kraken
  • Price: 94,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.10 kg
  • Description: Vyzkoušejte karibský  rum   Kraken Black Spiced , rum z Trinidad a Tobago, a budete překvapeni. Tento   rum připomíná inkoust nebo sekret z chobotnice ve skleněné nádobě.
Path: > > > Kraken Black Spiced Miniatura 0,05l 40%