Kraken Black Spiced Ceramic LE 0,7l 40%

Kraken Black Spiced Ceramic 0,7l 40%

KrakenKraken

Novinka

Limitovaná sběratelská edice rumu Kraken v keramické lahvi. Legenda praví, že loď s největším množstvím černého rumu, který byl kdy přepravován z karibských ostrovů, nikdy nedorazil na místo určení.

More details

1 329 Kč

tax incl.

1 898 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Kraken Black Spiced Ceramic 0,7l 40%

kraken-black-spiced-ceramic-rum-0-7-l-40

Limitovaná sběratelská edice rumu Kraken v keramické lahvi. Legenda praví, že loď s největším množstvím černého rumu, který byl kdy přepravován z karibských ostrovů, nikdy nedorazil na místo určení. Při útoku Krakena na obchodní loď celý náklad barelů černého rumu spadl do moře, a rum byl pojmenován Kraken jako pocta nesporné síly a moci bájného netvora. Existuje spousta příběhů o útoku obří chobotnice Krakena na nákladní koráby, ale žádný z nich nebyl potvrzen. Jak chutná Kraken Black Spiced Rum? Kraken Black Spiced Rum je kávově hnědý, chuť připomíná melasu, exotické koření, karamel, čokoládu s trochu vanilky, na závěr přichází náznak skořice a zázvoru zvolna do popředí.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Trinidad a Tobago

Značka: Kraken

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Kraken Black Spiced Ceramic 0,7l 40%
  • By Kraken
  • Price: 1 329,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.20 kg
  • Description: Limitovaná sběratelská edice rumu  Kraken v keramické lahvi. Legenda praví, že loď s největším množstvím černého rumu , který byl kdy přepravován z karibských ostrovů, nikdy nedorazil na místo určení.
Path: > > > Kraken Black Spiced Ceramic 0,7l 40%