Kirk and Sweeney 23y 0,7 l 40%

Kirk and Sweeney 23y 0,7 l 40%

Kirk and Sweeney Kirk and Sweeney

Novinka

Kirk and Sweeney byl název dřevěného škuneru, který byl vyhlášený v pašování rumu z karibské oblasti do Spojených států během prvních let Velké Prohibice v USA.

More details

1 519 Kč

tax incl.

2 169 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Kirk_and_Sweeny_23_Rum

Kirk and Sweeney 23y 0,7l 40%

Kirk and Sweeney byl název dřevěného škuneru, který byl vyhlášený v pašování rumu z karibské oblasti do Spojených států během prvních let Velké Prohibice v USA. Obvykle těsně předtím, než vplul do vod Spojených států, škuner Kirk and Sweeney zakotvil na tzv. „Rum Line“ (okraji vod spadajících do jurisdikce USA) a prodával rum menším lodím, které zastavily po jeho boku Menší lodě byly rychlejší a ovladatelnější než flotila pobřežní stráže a pašovaly pak rum na břeh. Legendárnímu škuneru se stal osudný rok 1924, kdy byl pobřežní stráží zajat s velkou nakládkou skvělého karibského rumu, poté přejmenován na „Chase“ a až do pozdních 40.let sloužil potřebám US Coast Guard. Dnes je po něm pojmenován tento luxusní dominikánský rum, vyráběný z té nejlepší, ručně sklízené čerstvé cukrové třtiny v malých šaržích a zrající v amerických dubových sudech minimálně po dobu vyznačenou na láhvi, tedy celých 23 let (nejedná se tedy o typičtější metodu Solera).

Informace:

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Dominikánská republika

Doba zrání: 23 let

Značka: Kirk and Sweeney 

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Kirk and Sweeney 23y 0,7 l 40%
  • By Kirk and Sweeney
  • Price: 1 519,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Kirk and Sweeney  byl název dřevěného škuneru, který byl vyhlášený v pašování rumu z karibské oblasti do Spojených států během prvních let Velké Prohibice v USA.
Path: > > > Kirk and Sweeney 23y 0,7 l 40%