Gunroom 4 Ports Rum 0,7 l 40%

Gunroom 4 Ports Rum 0,7 l 40%

GunroomGunroom

Novinka

Rum Gunroom 4 Ports je směsí rumů různých stylů z Jamajky, Barbadosu, Guyany a Trinidadu. Konkrétně jej tvoří 3-5leté rumy z Barbadosu, Trinidadu a Jamajce a mladý pot-still rum z Guyany. 

More details

Skladem 1 ks

669 Kč

tax incl.

955 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Gunroom 4 Ports Rum 0,7 l 40%

Kdysi lodě vyplouvaly vstříc neznámým břehům a novým kontinentům. Na palubě žádné z nich přitom nesměla chybět zásoba sudů s alkoholem. Nejprve se takto na moře dostávala hlavně brandy, ale když se hlavním cílem plaveb stal Karibik a americký kontinent, rum se rychle dostal do popředí zájmu všech námořníků. Od té doby je úzce spojený s námořními tradicemi a zvyky.

Detail:

Gunroom je řada destilátů, která byla vytvořena podle nejvyšších standardů kvality, aby znovu oživila autentickou chuť lihovin britského královského námořnictva. Pečlivý výběr ingrediencí i způsobů destilace nabízí závan tradic a otevřeného moře.

Rum Gunroom 4 Ports je směsí rumů různých stylů z Jamajky, Barbadosu, Guyany a Trinidadu. Konkrétně jej tvoří 3-5leté rumy z Barbadosu, Trinidadu a Jamajce a mladý pot-still rum z Guyany. 

Chuťový profil:

Výsledná kombinace nabízí bohatou sladkou chuť, v níž rozpoznáte tóny karamelu, skořice, ananasu a nádech tabáku.

Výrobce / dovozce:

Myšlenkou společnosti Navy Spirits Co. je obnovit historické lihoviny spojené s tradicemi a historií námořnictva. Navy Spirits je iniciativou švédské společnosti Renbjer & Magnusson AB, která se již několik let zabývá dovozem, vývozem a výrobou vysoce kvalitních lihovin.

www.gunroomspirits.com

Recenze:

www.rumrock.cz

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7 l

Obsah cukru: 0 g/l

Země původu: JamajkaTrinidad, Guyana, Barbados

Značka/Výrobce: Gunroom

Distributor: Fenix Drinks

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Gunroom 4 Ports Rum 0,7 l 40%
  • By Gunroom
  • Price: 669,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Rum Gunroom 4 Ports je směsí rumů různých stylů z Jamajky, Barbadosu, Guyany a Trinidadu. Konkrétně jej tvoří 3-5leté rumy z Barbadosu, Trinidadu a Jamajce a mladý pot-still rum z Guyany. 
Path: > > > Gunroom 4 Ports Rum 0,7 l 40%