Gunroom 2 Ports Rum 0,7 l 40%

Gunroom 2 Ports Rum 0,7 l 40%

GunroomGunroom

Novinka

Gunroom 2 Ports Rum tvoří vyvážená směs mladých rumů ze dvou známých palíren (Angostura a Worthy Park) z ostrovních přístavů na Trinidadu a Jamajce.

More details

Skladem 1 ks

629 Kč

tax incl.

898 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Gunroom 2 Ports Rum 0,7 l 40%

Gunroom 2 Ports Rum tvoří vyvážená směs mladých rumů ze dvou známých palíren (Angostura a Worthy Park) z ostrovních přístavů na Trinidadu a Jamajce. Zatímco Trinidad do směsi dodal rum o stáří 3-5 let filtrovaný přes dřevění uhlí, jamajskou část tvoří nevyzrálý 100% pot still rum.

Výsledná kombinace nabízí tropickou chuť, v níž rozpoznáte tóny banánů a manga. Gunroom je typickým zástupcem rumů klasického anglického stylu, které vzdávají hold vazbě mezi britským námořnictvem a rumy. Tento bílý rum si nejlépe vychutnáte v koktejlech, ale také čistý na ledu.

Kdysi lodě vyplouvaly vstříc neznámým břehům a novým kontinentům. Na palubě žádné z nich přitom nesměla chybět zásoba sudů s alkoholem. Nejprve se takto na moře dostávala hlavně brandy, ale když se hlavním cílem plaveb stal Karibik a americký kontinent, rum se rychle dostal do popředí zájmu všech námořníků. Od té doby je úzce spojený s námořními tradicemi a zvyky.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: JamajkaTrinidad

Značka: Gunroom

Distributor: Fenix Drinks

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Gunroom 2 Ports Rum 0,7 l 40%
  • By Gunroom
  • Price: 629,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Gunroom 2 Ports Rum  tvoří vyvážená směs mladých rumů ze dvou známých palíren (Angostura a Worthy Park) z ostrovních přístavů na Trinidadu a Jamajce.
Path: > > > Gunroom 2 Ports Rum 0,7 l 40%