Flor de Cana 15y ECO 0,7 l 40%

Flor de Cana 15y ECO 0,7 l 40%

Flor de CanaFlor de Cana

Novinka

Flor de Cana 15y Eco je ultraprémiový rum, který podtrhuje závazek značky k udržitelnosti. Byl destilován pomocí obnovitelných zdrojů energie a zabalen do 100% recyklovatelných materiálů. 

More details

Skladem 1 ks

999 Kč

tax incl.

1 427 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Flor_de_Cana_rum

Flor de Cana 15y ECO 0,7l 40%

Flor de Cana 15y Eco je ultraprémiový rum, který podtrhuje závazek značky k udržitelnosti. Byl destilován pomocí obnovitelných zdrojů energie a zabalen do 100% recyklovatelných materiálů. Rum je košer, přirozeně stárl a zříká se používání jakýchkoli umělých přísad, cukru nebo lepku.

Podle výrobce se jedná o uhlíkově neutrální rum z certifikovaného fair trade. Pochází od společnosti, kterou zakladatelská rodina provozuje pět generací a nepoužívá umělé přísady. Na obalu a na štítku jsou uvedeny informace o tom, jak se výrobce zavazuje k ochraně životního prostředí a spravedlivému obchodu.

Pouzdro, štítek a sklo vyrobené z recyklovaných materiálů. Jedná se o plný rum s dlouhým a hladkým závěrem, který přetrvává na patře.

Barva: Zlatavě měděná

Aroma: Muškátový oříšek, jamajský pepř a lískové ořechy se mísí do příjemného karamelového aroma.

Chuť: Své bohaté, měkké a jemné chuti se dlouho zralý nikaragujský rum těší z tmavé čokolády, karamelu, pražených ořechů a koření. 

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Nicaragua

Značka: Flor de Cana

Doba zrání: 15 let

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Flor de Cana 15y ECO 0,7 l 40%
  • By Flor de Cana
  • Price: 999,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Flor de Cana 15y Eco  je ultraprémiový rum, který podtrhuje závazek značky k udržitelnosti. Byl destilován pomocí obnovitelných zdrojů energie a zabalen do 100% recyklovatelných materiálů. 
Path: > > > Flor de Cana 15y ECO 0,7 l 40%