Equiano Light 0,7 l 43%

Equiano Light 0,7 l 43%

EquianoEquiano

Novinka

Equiano Light Rum je mladý bílý afro-karibský rum, který vytvořily dvě autority ve světě rumu, Ian Burrell a Richard Seale.

More details

Skladem 1 ks

749 Kč

tax incl.

1 069 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Equiano Light 0,7l 43%

equiano-rum-logo

Equiano Light Rum je mladý bílý afro-karibský rum, který vytvořily dvě autority ve světě rumu, Ian Burrell a Richard Seale. Je spojením jemně zralého melasového rumu z karibského ostrova Barbados z uznávané místní destilérky Foursquare Rum Distillery a čerstvé šťávy z cukrové třtiny z afrického ostrova Mauricius, kterou vyrobila Gray's Distillery. Je to rum, který je dokonalou ukázkou toho, že i mladé a bílé rumy mohou být stejně sofistikované jako roky zrající tmavé rumy. V chuťovém profilu se rozvíjí typická trávově-rostlinná chuť rumů ze šťávy z cukrové třtiny, tropického ovoce, jemné suché tóny dubového dřeva s dominující vanilkou a citrusovou kůrou.

Equiano Light Rum si nejlépe vychutnáte v klasických koktejlech. Doporučujeme ho zejména jako základ koktejlu Daiquiri.

Barva: bledý odstín zlaté
Vůně: harmonická a vyvážená, čerstvá cukrová třtina, vanilka, suché dubové dřevo a náznaky zemitých a bylinných tónů typických pro rum ze šťávy cukrové třtiny, po "rozležení" se ve sklenici objevuje i jemná vůně tropického ovoce, citrusového oleje a zelených jablek
Chuť: cukrová třtina, tropické ovoce, citrusová kůra, zelené jablka, hrušky, vanilka a jemné dubové dřevo
Závěr: dominuje "barbadoský" komponent, jemný náznak dubového dřeva, úvodní sladké tóny rumu postupně přecházejí do citrusové kůry, vanilky, bílého pepře a sladkých kořenin

Informace

Obsah alkoholu: 43%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Karibik

Značka: Equiano

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Equiano Light 0,7 l 43%
  • By Equiano
  • Price: 749,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Equiano Light Rum  je mladý bílý afro-karibský rum, který vytvořily dvě autority ve světě rumu, Ian Burrell a Richard Seale.
Path: > > > Equiano Light 0,7 l 43%