Emperor Deep Blue Chateau Pape Clement Finish 0,7 l 40%

Emperor Deep Blue Chateau Pape Clement Finish 0,7 l 40%

EmperorEmperor

Novinka

Emperor, oblíbený "rumový císař" z Mauritia přichází s naprosto unikátní a velmi limitovanou „podmořskou“ edicí. 

More details

3 899 Kč

tax incl.

5 569 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Emperor Deep Blue Chateau Pape Clement Finish 0,7l 40%

emperor-private-collection-rum-0-7-l-42

Emperor, oblíbený "rumový císař" z Mauritia přichází s naprosto unikátní a velmi limitovanou „podmořskou“ edicí. Ta ji díky fascinující kombinaci dvou originálních druhů finálního dostařování posouvá doslova do jiných dimenzí, a to v celosvětovém měřítku. Na počátku je typické výrobní know-how značky, tedy mistrovské staření a blending těch nejlepších výrobních šarží. A to jak melasových, tak i „agricole“ rumů (stáří až 12 let). Tento prestižní blend dozrává ve vzácných sudech po jedné z neprestižnějších odrůd Chateau Pape Clement po dobu 6 měsíců. Opravdovou raritou – v celosvětovém měřítku – je ponoření v již speciálně designovaných láhvích v kovových klecích do podmořských jeskyní do hloubky 60 metrů pod mořskou hladinou u bretaňského ostrova Ushant Island (severozápad Francie nedaleko lamanšského průlivu).

Láhve z této edice strávily pod mořskou hladinou 6 měsíců v téměř totální tmě, konstantní teplotě vody (11-13°C), při absenci jakéhokoliv působení kyslíku a pod tlakem 6-7 barů.

Výsledkem je zdůraznění úžasné čistoty a svěžesti dominantních chutí a aromat, zejména u ovocných tónů, chuť se jeví výjimečně zakulacená a vybalancovaná, s menší mírou acidity. Jedná se o opravdovou vzácnost, vyrobeno bylo pouze 1250 láhví, a doslova zlomek z nich se dostal do ČR.

Informace:

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Mauricius

Doba zrání: až 12 let

Značka: Emperor

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Emperor Deep Blue Chateau Pape Clement Finish 0,7 l 40%
  • By Emperor
  • Price: 3 899,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.20 kg
  • Description: Emperor , oblíbený "rumový císař" z Mauritia přichází s naprosto unikátní a velmi limitovanou „podmořskou“ edicí. 
Path: > > > Emperor Deep Blue Chateau Pape Clement Finish 0,7 l 40%