Eminente Reserva 7y 0,7 l 41,3%

Eminente Reserva 7y 0,7 l 41,3%

EminenteEminente

Novinka

Reserva, přichází skutečná eminence mezi kubánskými rumy. Luxusní Eminente Reserva v sobě snoubí umění nejmladšího rumového mistra a nejstarší rumové tradice Kuby.

More details

1 159 Kč

tax incl.

1 655 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Eminente Reserva 7y 0,7l 41,3%

Eminente Reserva, přichází skutečná eminence mezi kubánskými rumy. Luxusní Eminente Reserva v sobě snoubí umění nejmladšího rumového mistra a nejstarší rumové tradice Kuby. Maestro Ronero César Martí pro svůj první blend zvolil zcela unikátní systém dozrávání a míchání. Díky tomu má Eminente neskutečně hlubokou chuť s jemností mladých rumů i vyzrálostí těch starších.

Rumy, které César vybral pro temně jantarový Eminente Reserva, zrály minimálně 7 let ve francouzských dubových sudech po whisky. Poměr zralých aguardiente je přitom ojediněle vysoký – celých 70 %.

Výsledkem je bohatá vůně čerstvě pražené kávy, pečených mandlí a kakaa. Na patře je rum díky podpisu whiskových sudů jemně kouřový, s tóny vanilky, kávy a lehce pikantním nádechem zázvoru, sečuánského pepře a švestek v pozadí. Dokonalost.

V Eminente Reserva najdete nejvyšší poměr zralých aguardientes na trhu. Až 70 % oproti běžným 18 až 20 %. Výsledkem je neuvěřitelně barevný aromatický profil. Temně jantarový rum voní po čerstvě pražené kávě, pražených mandlích a kakau. V chuti dominují jemně kouřové tóny vanilky a kávy s dotykem zázvoru, sečuánského pepře a švestek.

Ulovte jednu z číslovaných láhví a objevte novou rumovou tvář Kuby. Moderní a přesto s nádechem dob dávno minulých.

Rum Eminente Reserva je letos uveden na trh pouze ve čtyřech zemích, mezi kterými je i Česká republika.

Informace

Obsah alkoholu: 41,3%

Obsah lahve: 0,7l

Doba zrání: 7 let

Země původu: Kuba

Značka: Eminente

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Eminente Reserva 7y 0,7 l 41,3%
  • By Eminente
  • Price: 1 159,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Reserva , přichází skutečná eminence mezi  kubánskými   rumy . Luxusní Eminente Reserva v sobě snoubí umění nejmladšího rumového mistra a nejstarší rumové tradice Kuby .
Path: > > > Eminente Reserva 7y 0,7 l 41,3%