El Pasador de Oro Pasion 0,7 l 38%

El Pasador de Oro Pasion 0,7 l 38%

El PasadorEl Pasador

Novinka

El Pasador de Oro Pasion je vyroben z guatemalského rumu El Pasador de Oro XO, vlajkové lodi této značky. Po jeho dozrání v sudech po koňaku ve francouzském sklepení v něm pomocí speciální metody nechají vyluhovat ručně krájené, dokonale zralé plody maracuji.

More details

Skladem 1 ks

1 369 Kč

tax incl.

1 955 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

El Pasador de Oro Pasion 0,7 l 38%

el-pasador-de-oro-logo

El Pasador de Oro Pasion je vyroben z guatemalského rumu El Pasador de Oro XO, vlajkové lodi této značky. Po jeho dozrání v sudech po koňaku ve francouzském sklepení v něm pomocí speciální metody nechají vyluhovat ručně krájené, dokonale zralé plody maracuji.

Jantarová barva se zlatavými odlesky, intenzivní exotická vůně svěžího ovoce a okouzlující tropické chutě mísící se s jemnými sladko-kořeněnými tóny vyzrálého rumu. Na patře ucítíte výraznou, avšak osvěžující chuť rumu doprovázenou čerstvými ovocnými tóny v lahodné rovnováze. Závěr je velmi dlouhý, s koncentrovanou chutí zralého žlutého ovoce.

Informace

Obsah alkoholu: 38%

Obsah lahve: 0,7 l

Způsob výroby: Destilace ze třtinové šťávy

Složení: voda, destilát z cukrové třtiny

Země původu: Guatemala

Značka/Výrobce: El Pasador

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:El Pasador de Oro Pasion 0,7 l 38%
  • By El Pasador
  • Price: 1 369,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: El Pasador de Oro Pasion  je vyroben z guatemalského rumu  El Pasador de Oro XO , vlajkové lodi této značky. Po jeho dozrání v sudech po koňaku ve francouzském sklepení v něm pomocí speciální metody nechají vyluhovat ručně krájené, dokonale zralé plody maracuji.
Path: > > > El Pasador de Oro Pasion 0,7 l 38%