Don Q Gran Anejo 0,7 l 40%

Don Q Gran Anejo 0,7 l 40%

Novinka

Don Q Gran Anejo obsahuje směs rumů ve věku od 9 do 12 let a rumy solera ve věku do 50 let, čímž vytváří rovnováhu mezi sladkou a suchou chutí, kterou v jiných rumech nenajdete.

More details

Skladem 1 ks

1 389 Kč

tax incl.

1 984 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Don Q Gran Anejo 0,7l 40%

don-q-rum

Je známo, čím alkohol déle zraje, tím je plnohodnotnější a má vyváženou vůni a chuť. Don Q Gran Anejo obsahuje směs rumů ve věku od 9 do 12 let a rumy solera ve věku do 50 let, čímž vytváří rovnováhu mezi sladkou a suchou chutí, kterou v jiných rumech nenajdete. Vynikající je s ledem nebo troškou nastrouhaného čerstvého zázvoru.
Příprava rumu Don Q Gran Anejo: Cukrová třtina se rozdrtí a šťáva se vaří, aby se extrahován krystalický cukr. Zbývá melasa, která tvoří základ pro rum. Melasa si ponechává přibližně 50% cukru z třtinové šťávy. To je základ pro celý proces výroby rumu. Vybírá se nejkvalitnější melasa, aby se zajistilo konzistentní kvašení. Pomocí sladké pramenité vody, která teče z Río Inabónu, se zředí melasa, aby se připravila na kvašení. Bohatá aroma rumu se rodí ze živé startovací kultury - kvasnice se používají k uskutečnění fermentačního procesu. Ve společnosti Don Q se používá jejich jedinečný kmen živých kvasinek více než 75 let.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Portoriko

Značka: Don Q

Doba zrání: až 12 let

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Don Q Gran Anejo 0,7 l 40%
  • Price: 1 389,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 2.00 kg
  • Description: Don Q Gran Anejo obsahuje směs rumů ve věku od 9 do 12 let a rumy solera ve věku do 50 let, čímž vytváří rovnováhu mezi sladkou a suchou chutí, kterou v jiných rumech nenajdete.
Path: > > > Don Q Gran Anejo 0,7 l 40%