Dictador XO Perpetual Miniatura 0,05 l 40%

Dictador XO Perpetual Miniatura 0,05 l 40%

DictadorDictador

Novinka

Dictador XO Perpetual Rum vyroben fermentací unikátní panenské cukrové třtiny, destilován ve starobylých měděných kotlích. Dále pak zraje v té nejvyšší kvalitě v dubových sudech po Bourbonu.

More details

Skladem 1 ks

249 Kč

tax incl.

4 980 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Dictador_rum

Dictador XO Perpetual Miniatura 0,05 l 40%

Vyroben fermentací unikátní panenské cukrové třtiny, destilován ve starobylých měděných kotlích. Dále pak zraje v té nejvyšší kvalitě v dubových sudech po Bourbonu. Nakonec je zde použit tradiční rodinný Solera systém, kde započne master blender  za pomoci všech svých vytříbených smyslů a dovedností produkovat vynikající blend. Vybírá pouze  ty nejlepší sudy z každého ročníku sklizně a poté je po přísně kvalitativní kontrole schválí pro lahvování. Dodržování tradic při procesu výroby rumu, je pro rum Dictador typické. Jedná se o srdeční záležitost a odkaz předků je zde nepopsatelně významný. Samotný rum má mahagonovou barvu, ucítíte praženou kolumbijskou kávu, královský karamel, tmavou čokoládu. Chuť je dlouhá a komplexní, když na patře vstoupí do hry bílý dub, ucítíte vyváženost mezi jemností a silou tohoto rumu.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,05 l

Země původu: Kolumbie

Značka: Dictador

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Dictador XO Perpetual Miniatura 0,05 l 40%
  • By Dictador
  • Price: 249,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.20 kg
  • Description: Dictador XO Perpetual Rum vyroben fermentací unikátní panenské cukrové třtiny, destilován ve starobylých měděných kotlích. Dále pak zraje v té nejvyšší kvalitě v dubových sudech po Bourbonu.
Path: > > > Dictador XO Perpetual Miniatura 0,05 l 40%