Depaz Cuvée Papao 0,7 l 45%

Depaz Cuvée Papao 0,7 l 45%

DepazDepaz

Novinka

Tento vynikající rum je pojmenován podle specifické části třtinové plantáže společnosti Depaz nazývané Papao, která se nachází přímo na pobřeží Martiniku.

More details

Skladem 1 ks

869 Kč

tax incl.

1 241 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Depaz Cuvée Papao 0,7 l 45%

depaz-rhum-rum-logo

Tento vynikající rum je pojmenován podle specifické části třtinové plantáže společnosti Depaz nazývané Papao, která se nachází přímo na pobřeží Martiniku. V části plantáže Papao roste modrá cukrová třtina, která díky bohaté sopečné půdě ostrova a celoročnímu slunečnému svitu přenáší do rumu své opojné vůně a chutě. Třtina pro tento rum byla sklizena na vrcholu sezony 2020.

Osvěžující, křišťálově čistá barva. Vůně čerstvé cukrové třtiny v kombinaci s tóny limetkového květu a medu. Květinová chuť, přesto svěží, zanechávající v ústech doznívající pestrou paletu. Pomalý proces destilace probíhal pod bedlivým dohledem zkušeného blend mastera, aby výsledný rum byl chuťově a aromaticky bohatý, a zároveň jemný a hladký na patře.

Informace

Obsah alkoholu: 45%

Obsah lahve: 0,7 l

Způsob výroby: Destilace ze třtinové šťávy

Typ: Tmavý rhum agricole

Obsah cukru: 0-5 g/l

Země původu: Martinik

Značka/Výrobce: Rhum Depaz

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Depaz Cuvée Papao 0,7 l 45%
  • By Depaz
  • Price: 869,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Tento vynikající rum je pojmenován podle specifické části třtinové plantáže společnosti  Depaz  nazývané  Papao , která se nachází přímo na pobřeží Martiniku.
Path: > > > Depaz Cuvée Papao 0,7 l 45%