Demon's Share 15y Reserva de Bodega 0,7 l 43%

Demon's Share 15y Reserva de Bodega 0,7 l 43%

Demon's ShareDemon's Share

Novinka

Demon’s Share 15y představuje prémiovou novinku v portfoliu této značky. Jde o rum z melasy, který vzniká v destilační koloně. Po destilaci zraje procesem pomalého zrání po dobu 15 let ve znovu vypálených sudech z amerického dubu.

More details

Skladem 1 ks

1 909 Kč

tax incl.

2 727 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Demon's Share 15y Reserva de Bodega 0,7 l 43%

demons-share-tuba

Demon's Share 15y Reserva de Bodega - určitě jste již někdy slyšeli pojem Angel’s Share neboli andělská daň, a to v souvislosti s podílem destilátu, který se ztratí odpařováním během zrání v sudu. Možná jste také slyšeli, že si andělé tento podíl nechávají pro sebe a zbytek nechávají démonům. Zatímco andělé ale pití moc neholdují, démoni, minimálně v tomto ohledu, rozhodně ví, co je dobré. Demon’s Share neboli démonská daň představuje tu nejlepší část rumu, který vyrábí veselí démoni Panamy.

Není náhodou, že si démon vybral pro výrobu svého rumu právě Panamu. Jde o zemi, kde se vyrábí řada kvalitních rumů, a má to své opodstatnění. Třtina se zde pěstuje v půdě, která je díky vulkanickému původu bohatá na minerály, v souladu s tradičními postupy, jež vychází z mnoha generací zkušeností. Destilát následně zraje v místních sklepeních a nakonec je blendován k dokonalosti. 

Demon’s Share 15y představuje prémiovou novinku v portfoliu této značky. Jde o rum z melasy, který vzniká v destilační koloně. Po destilaci zraje procesem pomalého zrání po dobu 15 let ve znovu vypálených sudech z amerického dubu.

Aroma: intenzivní vůně sušeného ovoce a vanilky a karamelizovaného jablka.
Chuť: stopy vanilky a dalšího nasládlého koření, dále stopy citrusů, ale i kakaa či jemného vypáleného dřeva

Informace

Obsah alkoholu: 43%

0bsah lahve: 0,7 l

Doba zrání: 15 let

Země původu: Panama

Značka: Demon's Share

Výrobce: Bodegas de America, S.A., Betania, Panama

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Demon's Share 15y Reserva de Bodega 0,7 l 43%
  • By Demon's Share
  • Price: 1 909,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 2.00 kg
  • Description: Demon’s Share 15y  představuje prémiovou novinku v portfoliu této značky. Jde o rum z melasy, který vzniká v destilační koloně. Po destilaci zraje procesem pomalého zrání po dobu 15 let ve znovu vypálených sudech z amerického dubu.
Path: > > > Demon's Share 15y Reserva de Bodega 0,7 l 43%