Damoiseau Vieux Rhum 5y 0,7 l 42%

Damoiseau Vieux Rhum 5y 0,7 l 42%

DamoiseauDamoiseau

Novinka

Damoiseau je jednou z největších destilerií na Guadelupe a své místo na slunci si vybudoval dlouholetou dřinou a postupným pozvedáváním destilerie po několik generací již od roku 1942.

More details

Skladem 1 ks

819 Kč

tax incl.

1 170 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Damoiseau Vieux Rhum 5y 0,7 l 42%

damoiseau-rhum-logo

Damoiseau je jednou z největších destilerií na Guadelupe a své místo na slunci si vybudoval dlouholetou dřinou a postupným pozvedáváním destilerie po několik generací již od roku 1942.

V aroma i chuti najdete krásné elegantní sladké tóny, exotické ovoce a jemnou dřevitost. Rum je hezky vyvážený a zakulacený, žádné ze složek tedy výrazně nevystřeluje.

Pojem zemědělský rum neboli agricole je v rumovém světě stále více populární. Je typický pro tzv. francouzský styl rumu, který se nevyrábí z melasy, ale přímo z čerstvě vylisované šťávy cukrové třtiny. Tyto rumy nejsou doslazované, mají chuťový profil, ve kterém je hezky cítit surovina, ze které je vyroben. Krásné travnaté a luční tóny jsou doplněné ovocitými tóny a u stařených samozřejmě doplněné o aromata, která rumu předal dřevěný sud během zrání. V našich končinách jsou poměrně známé a dobře dostupné rumy z ostrova Martinik (např. Depaz, Saint James, Clement, Rhum JM, Trois Rivieres, a další). Stejně zajímavou destinací je ostrov Guadelupe, který je stejně jako Martinik zámořským departmentem Francie. A jestli někdo umí vyrábět alkohol a garantovat kvalitu, tak jsou to právě Francouzi. Kdo by neznal cognac, armagnac nebo šampaňské, kde se na kvalitu můžete spolehnout, protože je přísně hlídána a dodržována.

Informace

Obsah alkoholu: 42%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Guadelupe

Značka/Výrobce: Damoiseau

damoiseau-vieux-rhum-5-y

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Damoiseau Vieux Rhum 5y 0,7 l 42%
  • By Damoiseau
  • Price: 819,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Damoiseau  je jednou z největších destilerií na Guadelupe a své místo na slunci si vybudoval dlouholetou dřinou a postupným pozvedáváním destilerie po několik generací již od roku 1942.
Path: > > > Damoiseau Vieux Rhum 5y 0,7 l 42%