Coconut Cartel Special 0,7 l 40%

Coconut Cartel Special 0,7 l 40%

Coconut CartelCoconut Cartel

Novinka

Coconut Cartel Special je 100 % čistý guatemalský rum třídy A vyrobený s přídavkem čerstvé kokosové vody. Potěšte své chuťové pohárky exotickou vůní a chutí kokosu, banánu, vanilky nebo karamelu.

More details

Skladem 2 ks

989 Kč

tax incl.

1 412 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Coconut Cartel Special 0,7 l 40%

coconut-cartel-special-rum-logo

Coconut Cartel Special je rum, který zraje v nových sudech z amerického bílého dubu až 12 let. Tato směs obsahuje exotické aroma kokosu s tóny banánu, manga a vanilky. Při ochutnávání zaznamenáte tóny karamelu, santalového dřeva a karamelizovaného hnědého cukru a samozřejmě kokosu. Objevíte také jemný nádech minerality a lehkou slanost z kokosové vody.

Je důležité poznamenat, že se nejedná o sladký rum a je bez umělých aromat a přidaných barviv. Základem Coconut Cartel je bohatý, tradičně vyráběný rum španělského typu. Celý výrobní proces začíná na farmě nacházející se ve vulkanické oblasti jižní Guatemaly, kde se na půdě bohaté na minerály daří cukrové třtině.

Příběh: V roce 2012 se na ostrovní farmě u pobřeží Salvadoru začal psát příběh "pašeráků kokosových ořechů". Tato farma, původně založená v roce 1918 za účelem dodávek kokosových produktů, byla později uzavřena pro komerční účely. O více než 100 let později přivezl Mike Zig na tuto farmu více než tři sta kokosových ořechů v kufru a oživil místní zemědělství. Dnes se kokosové ořechy z této farmy používají k výrobě jedinečného kokosového kartelu.

Rum má 40 % alkoholu, byl stáčen do lahví s kokosovou vodou a jeho objem je 0,7 l.

Barva: jantarová s hnědými odlesky
Vůně: kokos, banán, mango, vanilka
Chuť: karamel, santalové dřevo, hnědý cukr, kokos

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Guatemala

Značka/Výrobce: Coconut Cartel

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Coconut Cartel Special 0,7 l 40%
  • By Coconut Cartel
  • Price: 989,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Coconut Cartel Special   je 100 % čistý  guatemalský rum  třídy A vyrobený s přídavkem  čerstvé kokosové vody.  Potěšte své chuťové pohárky exotickou vůní a chutí  kokosu, banánu, vanilky  nebo  karamelu.
Path: > > > Coconut Cartel Special 0,7 l 40%