Bentley & Cooper Founders Reserve XO 0,7 l 40%

Bentley & Cooper Founders Reserve XO 0,7 l 40%

Novinka

Bentley & Cooper Founders Reserve XO ve vůni je bohatý, ucítíte hořkou čokoládu, mandle, náznaky koření a dřeva. V chuti je příjemný vyvážený se střední dochutí.

More details

Skladem 1 ks

869 Kč

tax incl.

1 241 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Bentley & Cooper Founders Reserve XO 0,7 l 40%

Bentley & Cooper Founders Reserve XO ve vůni je bohatý, ucítíte hořkou čokoládu, mandle, náznaky koření a dřeva. V chuti je příjemný vyvážený se střední dochutí.

Bentley & Cooper založili dva zaměstnanci londýnské palírny Humphrey Taylor & Co. Pan Bentley byl hlavní destilátor a pan Cooper byl účetní. Lihovar se specializuje na výrobu jamajského rumu.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Jamajka

Výrobce/Značka: Bentley & Cooper

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Bentley & Cooper Founders Reserve XO 0,7 l 40%
  • Price: 869,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Bentley & Cooper Founders Reserve XO  ve vůni je bohatý, ucítíte hořkou čokoládu, mandle, náznaky koření a dřeva. V chuti je příjemný vyvážený se střední dochutí.
Path: > > > Bentley & Cooper Founders Reserve XO 0,7 l 40%