Baoruco 21y 0,7 l 40% (dřevěný box)

Baoruco 21y 0,7 l 40% (dřevěný box)

BaorucoBaoruco

Novinka

Seznamte se s Dominikánskou republikou prostřednictvím parádního rumu. Rumu Baoruco, který si v sudu z amerického dubu dopřál zrání celých 21 let. Do své plnoletosti. Ta doba ale za to stála.

More details

Skladem 1 ks

1 459 Kč

tax incl.

2 084 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Baoruco 21y 0,7l 40% (dřevěný box)

baoruco-rum-logo

Baoruco 21y vzniká na dominikánském ostrově Hispaniola, své jméno však získal dle názvu stejnojmenné provincie na ostrově, kde vyrůstá cukrová třtina použitá při jeho produkci. Od třtiny je to však ještě dlouhá cesta do láhve. Pro rum Baoruco se využívá výhradně nejlepší melasa, šťáva z cukrové třtiny a voda. Ty společně přirozeně fermentují a leží jednadvacet let v sudech z amerického dubu. Pokud se podivíte hutné tmavé barvě Baoruca, pak vězte, že je to právě dlouhodobým ležením v sudu. Nikoliv přidáním karamelu. Po přivonění ke sklence vás upoutá svěží vanilka, kořeněný tabák, kůže a paleta ovoce. Po ochutnání se na patře rozlije příjemné teplo a mohou nastoupit chuťové vjemy variující od hořké čokolády, sušené ovoce až po vanilku, jemné dřevo a opětovný tabák. Jemná sladkost vás připoutá ke sklence a vybízí k dalšímu napití. Skvěle vyzrálá lahev.

Barva: jantarově mahagonová
Vůně: vanilka, tabák, kůže, sušené ovoce
Chuť: nasládlá s tóny čokolády, vanilky a tabáku
Závěr: dlouhý, sladký s nádechem melasy

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Dominikánská republika

Doba zrání: 21 let

Značka: Baoruco

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Baoruco 21y 0,7 l 40% (dřevěný box)
  • By Baoruco
  • Price: 1 459,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Seznamte se s Dominikánskou republikou prostřednictvím parádního rumu. Rumu Baoruco , který si v sudu z amerického dubu dopřál zrání celých 21 let. Do své plnoletosti. Ta doba ale za to stála.
Path: > > > Baoruco 21y 0,7 l 40% (dřevěný box)