Bacardi Razz Raspberry Rum 1l 32%

Bacardi Razz Raspberry 1l 32%

Novinka

Bacardi Razz Raspberry je unikátním nevšedním ochuceným rumem, jehož základ tvoří vysoce kvalitní rum v kombinaci s delikátními ovocnými esencemi lesních malin.

More details

429 Kč

tax incl.

429 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Bacardi Razz Raspberry Rum 1l 32%

Bacardi Razz Raspberry tento drink si v minulých letech získal pro svou nezaměnitelnou chuť mnoho příznivců po celém světě. Ta je ovlivněna mimo jiné tím, že se při jeho výrobě používají ty nejkvalitnější suroviny a oproti jiným ochuceným alkoholovým drinkům nabízí bohatou ovocnou chuť. Přesto, že se jedná o nápoj s vyšším obsahem alkoholu, zachutná i těm jedincům, kteří nemají typickou chuť tvrdého alkoholu příliš rádi. Je to způsobeno tím, že ovocný nádech dodává Bacardi Razz lehkost, svěžest a drobně tak potlačuje charakter tvrdého alkoholu. Navíc na rozdíl od ochucených vodek má Bacardi Razz stařený základ, což zaručuje vynikající vyváženost chuti.

Informace

Obsah alkoholu: 32%

Obsah lahve: 1l

Země původu: Kuba

Značka: Bacardi

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Bacardi Razz Raspberry 1l 32%
  • Price: 429,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.00 kg
  • Description: Bacardi Razz Raspberry  je unikátním nevšedním ochuceným rumem, jehož základ tvoří vysoce kvalitní rum v kombinaci s delikátními ovocnými esencemi lesních malin.
Path: > > > Bacardi Razz Raspberry 1l 32%