Bacardi Oakheart 1,5L 35%

Bacardi Oakheart 1,5L 35%

Novinka

Bacardi Oakheart vyroben z vybrané směsi rumů, které zrají v silně vypálených sudech z amerického dubu. Tím získává unikátní zakouřené aroma, které je doplněné tóny koření, jako javorových výtažků, skořice, muškátového oříšku, medu a vanilky.

More details

615 Kč

tax incl.

410 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Zlatorudé Bacardi Oakheart zrající po dobu maximálně 4 let. Má nejvýraznější aroma z celé řady Bacardi a chuť sušených švestek a tropického ovoce s tóny vanilky a meruněk. Má nejvýraznější aroma z celé řady Bacardi. Rum Bacardi Black je prémiový, chutný a elegantní rum od Bacardi. Jeho dnešní chuť je vyjímečně jemná, vyzrálá a lahodná. To vše díky výrobnímu procesu, ve kterém se setkávají různé techniky destilace, fermentace a míchání. Je skladován v dubových sudech. Zásadní inovací ve výrobě je filtrace přes dřevěné uhlí, která dokonale odstraní nečistoty vzniklé při destilaci.

Informace

Obsah alkoholu: 35%

Obsah lahve: 1,5l

Země původu: Kuba

Doba zrání: 4 roky

Značka: Bacardi

Zboží skladem expedujeme následující pracovní den. Rychlé doručení!

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Summary

  • Product Name:Bacardi Oakheart 1,5L 35%
  • Price: 615,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Bacardi Oakheart vyroben z vybrané směsi rumů, které zrají v silně vypálených sudech z amerického dubu. Tím získává unikátní zakouřené aroma, které je doplněné tóny koření, jako javorových výtažků, skořice, muškátového oříšku, medu a vanilky.
Path: > > > Bacardi Oakheart 1,5L 35%