Arehucas Capitan Kidd 30y 0,7 l 40%

Arehucas Capitan Kidd 30y 0,7 l 40%

ArehucasArehucas

Novinka

Rum Arehucas Capitan Kidd pochází z ostrova Gran Canaria, kde jsou naprosto ideální klimatické podmínky pro pěstování cukrové třtiny.

More details

Skladem 1 ks

3 749 Kč

tax incl.

5 355 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Arehucas Capitan Kidd 30y 0,7 l 40%

Rum Arehucas Capitan Kidd pochází z ostrova Gran Canaria, kde jsou naprosto ideální klimatické podmínky pro pěstování cukrové třtiny. Jméno rumu odkazuje na nechvalně známého skotského piráta Capitana Kidda který žil v 17. století a se svými loděmi brázdil místní vody.

Rum zrál až 30 let metodou solera v dubových sudech, díky čemuž má krásně plné aroma, vyváženou a lehce nasládlou chuť ve které dominuje zejména tropické ovoce. Závěr je pak dlouhý a příjemně hřejivý.

Neobvyklá černá karafa zaujme na první pohled, je navíc balena v dárkové krabičce, na které jsou vyobrazeny všechny Kanárské ostrovy.

Jejich rum je nejrozšířenějším rumem na Kanárských ostrovech, a tuto vedoucí pozici si firma střeží po více než 50 let. To se jí daří díky neustálé kontrole kvality ve spojení se staletou výrobní metodou, které rovněž byly důvodem, že získali královskou pečeť kvality Španělského královského dvora.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Kanárské ostrovy

Doba zrání: až 30 let

Značka/Výrobce: Arehucas

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Arehucas Capitan Kidd 30y 0,7 l 40%
  • By Arehucas
  • Price: 3 749,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Rum Arehucas Capitan Kidd  pochází z ostrova Gran Canaria, kde jsou naprosto ideální klimatické podmínky pro pěstování cukrové třtiny.
Path: > > > Arehucas Capitan Kidd 30y 0,7 l 40%