Arcane Delicatissime Agricole 0,7 l 41% (holá láhev)

Arcane Delicatissime 0,7 l 41%

ArcaneArcane

Novinka

Arcane Delicatissime stejně jako u jiných agricole rumů je chuť zlatého Arcane Delicatissime hlavně ovocná a velmi svěží. Na jazyku se Vám rozvinou tóny hrušek a banánu.

More details

Skladem 1 ks

795 Kč

tax incl.

1 135 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Arcane Delicatissime 0,7l 41%

Arcane Delicatissime patří do menšinové skupiny takzvaných agricole rumů, tedy rumů, které jsou vyráběné přímo z čerstvé šťávy cukrové třtiny. Vzniká na Mauritiu v destilérce Gray v blízkosti městečka St. Ethiene a jeho duchovním otcem je Francouz Thibault de La Fourniére. Ten začal poprvé s myšlenkou, že by založil zcela novou rumovou značku koketovat už v roce 2007, první lahve rumu Arcane Delicatissime se ale na trhu objevily až v roce 2010. Po dlouhých měsících hledání té nejlepší destinace, destilérky a rumů. Volba nakonec padla na Mauritius – prý i kvůli skvělým klimatickým podmínkám, které zaručují vysokou kvalitu zdejší cukrové třtiny. A důkazem kvality je i fakt, že se rumu Arcane Delicatissime podařilo během několika málo měsíců dobýt Evropu, kde se o něm rumoví znalci vyjadřují jako o skvělém a netypicky chutnajícím překvapení. Mimochodem, zlatý rum Arcane je balený do lahví, které se používají i pro olivový olej. Prý proto, aby se odlišil od ostatních. Štítek pak má evokovat zrcadlo z 18. století a budoáry, salonky, kde měl člověk chvilku jen pro sebe. A chvilku jen pro sebe si udělejte i při vychutnávání tohoto rumu. Rum Arcane Delicatissime se totiž pouze nepije, ale vychutnává všemi smysly.

Informace

Obsah alkoholu: 41%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Mauricius

Značka: Arcane

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Arcane Delicatissime 0,7 l 41%
  • By Arcane
  • Price: 795,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.20 kg
  • Description: Arcane Delicatissime stejně jako u jiných agricole rumů je chuť zlatého Arcane Delicatissime hlavně ovocná a velmi svěží.  Na jazyku se Vám rozvinou tóny hrušek a banánu.
Path: > > > Arcane Delicatissime 0,7 l 41%