Appleton Estate 8y 0,7 l 43%

Appleton Estate 8y 0,7 l 43%

Appleton EstateAppleton Estate

Novinka

Appleton Estate 8y je nejvšestrannější edice z rumů Appleton Estate. Uplatnění nalezne v sofistikovaných koktejlech, vynikající je ale i samotný. 

More details

655 Kč

tax incl.

935 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Appleton Estate 8y 0,7 l 43%

Appleton Estate 8y je nejvšestrannější edice z rumů Appleton Estate. Uplatnění nalezne v sofistikovaných koktejlech, vynikající je ale i samotný. Vyznačuje se tóny kořeněného ovoce a dubu, které jsou následovány náznaky medu, vanilky a charakteristickým tónem pomerančové kůry.

Jedná se o jiný blend než předchozí Appleton Estate Reserve. Nový blend rumů vytvořila Joy Spence k oslavě 250. výročí značky Appleton Estate. Všechny rumy, které jej nově tvoří, jsou minimálně 8 let staré a díky delšímu pobytu v sudu je chuťový profil hladší a robustnější. Počet obsažených rumů je nižší a ve finálním blendu se tak více projevují. Výsledkem jsou intenzivnější tóny melasy, dubu, vanilky, koření a typické pomerančové kůry. Díky vyšší síle 43 % má plnější, bohatší chuť.

Nový design lahve vyzdvihuje výjimečnost značky a důraz na dokonalost jejích rumů, stejně tak jako radostný duch Jamajky. Láhev zůstává věrná původnímu tvaru, ale v modernějším pojetí

Informace

Obsah alkoholu: 43%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Jamajka

Značka: Appleton Estate

Doba zrání: 8 let

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Appleton Estate 8y 0,7 l 43%
  • By Appleton Estate
  • Price: 655,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Appleton Estate 8y  je nejvšestrannější edice z rumů Appleton Estate. Uplatnění nalezne v sofistikovaných koktejlech, vynikající je ale i samotný. 
Path: > > > Appleton Estate 8y 0,7 l 43%