A. H. Riise Frogman 0,7l 58%

A. H. Riise Frogman 0,7 l 58%

A. H. RiiseA. H. Riise

Novinka

A. H. Riise Frogman je nový prémiový rum z řady A.H.Riise Frogman je koncentrovaná verze známějšího A.H.Riise Danish navy. Ve Frogmanovi se mísí rumy vyráběné metodou solera, které jsou ve stáří až 30 let.

More details

Skladem 2 ks

1 399 Kč

tax incl.

1 998 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

A. H. Riise Royal Danish Navy Frogman 0,7l 58%

a-h-riise-logo

A.H. Riise Frogman nový prémiový rum je koncentrovaná verze známějšího A.H.Riise Danish Navy. Ve Frogmanovi se mísí rumy staré až 30 let metodou soleru. Se svými 58% alkoholu a hustou konzistencí představuje Frogman jedinečný chuťový zážitek. Tento rum je velmi tmavý, téměř černý. Jeho chuť obsahuje komplexní tóny kávy, anýzu, lékořice, karamelu, melasy, koření a cedru. Speciální jednotka (žabích mužů) "Frogmandskorpset" (Frogman Corps) byla založena v roce 1957 jako součást Dánské námořní potápěčské školy. Hlavní úkol v době války je znepřístupnění pláží, břehů, fjordů a přístavů válečnému loďstvu protivníka. Jejich mise jsou typicky námořní - speciální průzkum, sabotáže na námořních zařízeních protivníka a mise typu přímé bojové akce. V době míru je typický úkol či zasazení jako asistence dánské policii v hledání a zachraňování pohřešovaných osob, účast na složitých potápěčských operacích a podvodní demolice. Příslušníci jednotky se účastnili války v Perském zálivu v roce 1991, kde byli zasazeni na dánských válečných plavidlech, které pomáhaly udržet embargo vůči Iráku. Jejich úkolem bylo zabezpečovat bojové lodě v přístavech a obsazovat zadržené lodě.

Informace

Obsah alkoholu: 58%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Britské Panenské ostrovy

Doba zrání: 30 let

Značka: A.H.Riise

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:A. H. Riise Frogman 0,7 l 58%
  • By A. H. Riise
  • Price: 1 399,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: A. H. Riise Frogman je nový prémiový rum z řady A.H.Riise Frogman je koncentrovaná verze známějšího A.H.Riise Danish navy. Ve Frogmanovi se mísí rumy vyráběné metodou solera, které jsou ve stáří až 30 let.
Path: > > > A. H. Riise Frogman 0,7 l 58%