FitLine (Optimalní Set) - PowerCocktail + Restorate (Citrus)

FitLine (Optimalní Set) - PowerCocktail + Restorate (Citrus)

FitLineFitLine

Novinka

FitLine Power Cocktail obsahuje ty nejlepší výtažky z vysoce kvalitních bobulí, ovoce, zeleniny, bylin a koření, a to vše k Vám přináší směs polyfenolů a vitaminů.

More details

3 199 Kč

tax incl.

4 336 Kč / 1 KG

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

FitLine (Optimalní Sada) - PowerCocktail + Restorate (Citrus)

Optimální sada, která Vám zajistí přísun všech potřebných živin po celý den. 

Neustále vidíme na internetu nepřeberné množství nabídek pro nákup roušek, testů, rukavic atd... My Vám v této "virové" době nabízíme něco jiného! Co začít s prevencí a chránit sebe a své okolí tím, že Váš imunitní systém bude co nejlépe připravený? Jak toho nejlépe dosáhnout? Touto optimální sadou, která Vám dodá potřebnou dávku vitamínů, minerálů a všeho, co Vaše tělo a imunitní systém potřebuje ke své 100% činnosti. Jak to víme? Užíváme ho my a celá naše rodina a na základě našich velice pozitivních zkušeností jsme se rozhodli FitLine Optimální sadu nabídnout i Vám na našem internetovém obchodě Nápoje Červený. 

Optimální sada obsahuje:

FitLine Power Cocktail je koktejl 2 v 1, dodávající energii a koncentraci, kterou potřebujete, zatímco přispívá k normální funkci Vašeho imunitního systému! Obsahuje rozpustné a nerozpustné vlákniny z ovoce, zeleniny a obilovin, stejně jako živé mléčné bakterie (L. reuteri, L. acidophilus). Jedinečná kombinace bioaktivních mikroživin jako jsou vitamíny a stopové prvky.

A jak funguje FitLine Power Cocktail?

Používá koncept transportu živin (NTC®)

Dodává živiny přesně v době, kdy jsou potřeba a tam, kde jsou potřeba – na buněčnou úroveň, zevnitř i zvenčí až na 98%.

Vyzkoušejte měsíční (1 balení) užívání a výsledky uvidíte sami.

Složení

Vitamín C (zvyšuje vstřebávání železa a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, přispívá k udržení normální funkce imunitního systému), Vitamín B6 (přispívá k vyváženému metabolismu), Vitamín B2 (Riboflavin) a Vitamín B3 (přispívají ke snížení únavy a vyčerpání), Vitamín B12Vitamín B1 (napomáhá ke správné funkci nervového systému), Vitamín A (je důležitým antioxidantem a podílí se na snižování zánětů), Vitamín B7 (příznivě ovlivňuje nervovou soustavu, podporuje růst vlasů a nehtů), Guarana (jako přírodní kofein, který nezvyšuje krevní tlak, ale má také antibakteriální účinek). Všechny tyto složky Power Cocktailu jsou upraveny speciální technologií a tímto procesem jsou vodou rozpustné.

Doporučené dávkování

1 sáček - 1x denně, ráno a nalačno. Balení obsahuje 30 sáčků = měsíční kůra.

Jak na to?

Obsah sáčku zalijeme studenou - vlažnou vodou (nepoužíváme minerální vodu), stačí 300 - 500 ml (V případě pálení žáhy navyšte množství vody), dobře promícháme plastovou lžičkou, či slámkou (nepoužívejte kovové předměty), necháme 3 minuty odstát a vypijeme FitLine Power Cocktail do 30 minut od jeho připravení. 

FitLine Restorate Vám dodá patentovanou dávku minerálů a stopových prvků, protože dobrá noční regenerace je klíčem pro produktivní den před námi. FitLine Restorate je ideální “noční čepice” pro Vaši regeneraci.

A jak funguje FitLine Restorate?

Používá koncept transportu živin (NTC®)

Dodává živiny přesně v době, kdy jsou potřeba a tam, kde jsou potřeba – na buněčnou úroveň, zevnitř i zvenčí.

Má velice dobrou absorpce minerálů

Tělo je nejlépe zásobováno minerály a mikroživinami v průběhu noci.

Lahodná citrusová příchuť

FitLine Restorate přichází s lahodnou, přírodní citrusovou příchutí.

Jeho optimální poměr PH 

Působí proti překyselení a pomáhá při neutralizaci kyselin.

Vyzkoušejte měsíční (1 balení) užívání a výsledky uvidíte sami.

Složení

Zinek (antioxidant ovlivňující celý imunitní systém), Hořčík (účinně podporuje myšlenkové procesy mozku, kvalitní spánek i činnost svalů) a společně s vitamínem D3 zajišťuje jeho správné vstřebávání a využití v organismu, Křemík (pro Vaše nehty), Měď (pro Vaše vlasy). Dále obsahuje ManganVápníkSelenŽelezo a Chrom.

Doporučené dávkování

1 sáček - 1x denně, 1 hodinu po večeři nebo 30 minut před spaním. Balení obsahuje 30 sáčků = měsíční kůra.

Jak na to?

Obsah sáčku zalijeme studenou - vlažnou vodou (nepoužíváme minerální vodu), stačí 200 - 300 ml (V případě pálení žáhy navyšte množství vody), dobře promícháme plastovou lžičkou, či slámkou (nepoužívejte kovové předměty), necháme 3 minuty odstát a vypijeme FitLine Restorate do 15 minut od jeho připravení. 

Všechny výrobky FitLine jsou 2x celosvětově patentovány.

Informace 

Hmotnost: 450 g + 201 g

Země původu: Německo

Značka: FitLine

Chcete také prodávat ve svém obchodě produkty FitLine? Pro svůj první nákup přímo od výrobce se slevou 20% KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:FitLine (Optimalní Set) - PowerCocktail + Restorate (Citrus)
  • By FitLine
  • Price: 3 199,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.30 kg
  • Description: FitLine Power Cocktail obsahuje ty nejlepší výtažky z vysoce kvalitních bobulí, ovoce, zeleniny, bylin a koření, a to vše k Vám přináší směs polyfenolů a vitaminů.
Path: > > FitLine (Optimalní Set) - PowerCocktail + Restorate (Citrus)