FitLine Munogen 41,38 g

FitLine Munogen 41,38 g

FitLineFitLine

Novinka

FitLine Munogen zajištuje pružnost tepen a zvyšuje okysličení organismu, tímto je doporučován ke zlepšení prokrvení, na podporu kardiovaskulárního systému, při cévním onemocnění a poškození, upravuje vysoký krevní tlak.

More details

Skladem 1 ks

1 589 Kč

tax incl.

38 400 Kč / 1 KG

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

FitLine Munogen 41,38 g

FitLine Munogen zajištuje pružnost tepen a zvyšuje okysličení organismu, tímto je doporučován ke zlepšení prokrvení, na podporu kardiovaskulárního systému, při cévním onemocnění a poškození, upravuje vysoký krevní tlak.

FitLine Munogen je exkluzivní celostní kombinace několika přírodních složek se synergickými účinky. Munogen obsahuje bioaktivní látky, sekundární rostlinné látky, aminokyseliny a vitamíny, které přispívají k tvorbě červených krvinek, k tvorbě krve a ke snížení únavy a vyčerpání. 

FitLine Munogen synergická kombinace přírodních, vysoce kvalitních výtažků ze zeleného jablka, hroznů a červeného špenátu.  

Používá koncept transportu živin (NTC®)

Dodává živiny přesně v době, kdy jsou potřeba a tam, kde jsou potřeba – na buněčnou úroveň, zevnitř i zvenčí až na 98%.

Vyzkoušejte 1 balení - 60 kapslí (1 měsíc užívání) a výsledky uvidíte sami... Jak to víme? Užíváme ho my a celá naše rodina, vlastně na základě našich velice pozitivních zkušeností jsme se rozhodli FitLine Munogen nabídnout i Vám na našem internetovém obchodě Nápoje Červený.

Složení

L - Arginin přispívá ke zlepšení prokrvení tkání, svalů a zajištuje přísun energie do svalů a podílí se na rozšíření cév, doporučen jako přírodní viagra, L- Citrulin přispívá ke zvýšení energie, zlepšuje krevní tlak a stimuluje imunitní systém, Vitamin B6 a Vitamin B12 přispívají k tvorbě červených krvinek a snižují únavu a únavu, Vitamin B9 kyselina listová pomáhají snižovat únavu a vyčerpání.

Nejsou použity želatinové, ale rostlinné kapsle! V případě, že máte potíže s polykáním, můžete kapsle snadno otevřít a zapít obsah vodou nebo jinými tekutinami.

1x celosvětově patentováno.

Doporučené dávkování

2 kapsle/den 

Informace 

Hmotnost: 41,38 g

Země původu: Německo

Značka: FitLine

Chcete také prodávat ve svém obchodě produkty FitLine? Pro svůj první nákup přímo od výrobce se slevou 20% KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:FitLine Munogen 41,38 g
  • By FitLine
  • Price: 1 589,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.30 kg
  • Description: FitLine Munogen  zajištuje pružnost tepen a zvyšuje okysličení organismu, tímto je doporučován ke zlepšení prokrvení, na podporu kardiovaskulárního systému, při cévním onemocnění a poškození, upravuje vysoký krevní tlak.
Path: > > FitLine Munogen 41,38 g