FitLine Gelenk Fit - Zdravé Klouby 270 g

FitLine Gelenk Fit - Zdravé Klouby 270 g

FitLineFitLine

Novinka

FitLine Gelenk Fit - Zdravé Klouby - pohyblivost kloubů je základním požadavkem na naši mobilitu a kvalitu života. Zdravé klouby a chrupavky vyžadují zvláštní živiny pro optimální zásobení a funkce.

More details

Skladem 3 ks

1 749 Kč

tax incl.

6 477 Kč / 1 KG

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

FitLine Gelenk Fit - Zdravé Klouby 270 g

FitLine Gelenk Fit - Zdravé Klouby - pohyblivost kloubů je základním požadavkem na naši mobilitu a kvalitu života. Zdravé klouby a chrupavky vyžadují zvláštní živiny pro optimální zásobení a funkce.

Obsahuje životně důležité látky pro naše klouby, pro svaly a chrupavky ve speciální synergické kombinaci. Zabezpečuje hladký pohyb kloubů a zamezuje jejich nadměrného tření.

A jak funguje FitLine Gelenk Fit - Zdravé Klouby?

Používá koncept transportu živin (NTC®)

Vyzkoušejte 3 měsíční (1 balení) užívání a výsledky uvidíte sami... Jak to víme? Užíváme ho my a celá naše rodina, vlastně na základě našich velice pozitivních zkušeností jsme se rozhodli FitLine Gelenk Fit - Zdravé Klouby nabídnout i Vám na našem internetovém obchodě Nápoje Červený.

Složení

Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kloubů, kostí a chrupavek, údržbu kostí a tkání. Přírodní výtažek z řas (hnědé řasy). Zinek přispívá k normální funkci kostí. Měď přispívá k normální funkci pojivové tkáně. Exklusivně obsahuje přírodní Glukosamin a Chondroitin.

Doporučené dávkování

1 čajová lžička prášku/den - Balení obsahuje 90 lžiček = 3 měsíční kůra.

Jak na to?

1 čajovou lžičku prášku zalijeme studenou / např. Restorate - vlažnou vodou (nepoužíváme minerální vodu), stačí 200 - 300 ml (V případě pálení žáhy navyšte množství vody), dobře promícháme plastovou lžičkou, či slámkou (nepoužívejte kovové předměty), necháme 3 minuty odstát a vypijeme FitLine Gelenk Fit - Zdravé Klouby do 15 minut od jeho připravení. 

Všechny výrobky FitLine jsou celosvětově patentovány.

Informace 

Hmotnost: 270 g

Země původu: Německo

Značka: FitLine

Chcete také prodávat ve svém obchodě produkty FitLine? Pro svůj první nákup přímo od výrobce se slevou 20% KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:FitLine Gelenk Fit - Zdravé Klouby 270 g
  • By FitLine
  • Price: 1 749,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.30 kg
  • Description: FitLine Gelenk Fit - Zdravé Klouby  - pohyblivost kloubů je základním požadavkem na naši mobilitu a kvalitu života. Zdravé klouby a chrupavky vyžadují zvláštní živiny pro optimální zásobení a funkce.
Path: > > FitLine Gelenk Fit - Zdravé Klouby 270 g