FitLine Activize Oxyplus Rybíz 175 g

FitLine Activize Oxyplus Rybíz 175 g

FitLineFitLine

Novinka

Není vždy snadné udržet energii na vysoké úrovni po celý den. Activize Oxyplus je podporou pro náročné dny, kdy Vaše tělo potřebuje čerstvou energii a soustředění.

More details

899 Kč

tax incl.

4 702 Kč / 1 KG

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

FitLine Activize Oxyplus Rybíz 175 g

FitLine Activize Oxyplus dodává Vašemu tělu živiny, které přispívají k ideální funkci energetického metabolismu. Jedná se o přírodní doplněk obsahující vitamín C, B6, B2, B1, B12, Biotin, Niacin s Guaranou (Guarana je přírodní kofein, který nezvyšuje krevní tlak). Dodává přírodní energii pro Váš aktivní život s prakticky okamžitým účinkem.

A jak funguje FitLine Activize Oxyplus?

Používá koncept transportu živin (NTC®)

Pomocí FitLine Activize Oxyplus se otevřou i ty nejjemnější cévní kapiláry, aby se živiny a kyslík dostaly co nejrychleji na místo své působnosti, a tam zvyšovaly produkci energie.

Vyzkoušejte měsíční (1 balení) užívání a výsledky uvidíte sami... Jak to víme? Užíváme ho my a celá naše rodina, vlastně na základě našich velice pozitivních zkušeností jsme se rozhodli FitLine Activize Oxyplus nabídnout i Vám na našem internetovém obchodě Nápoje Červený.

Složení

Vitamin B6 a C (přispívá k optimální funkci energetického metabolismu), vitamin B2, Niacin a Biotin (přispívají k normální funkci nervového systému a ke snížení únavy a vyčerpání), vitamin B5 (přispívá ke s nížení stresu, duševní únavy a frustrace), vitamin B9 (přispívá k normální tvorbě krve). Ke slazení byl použitý Steviol glyk. ze Stévie.

Doporučené dávkování

1 - 3 odměrky/den - během dne s možností rozdělit i do několika dávek, ale rozhodně NEPOUŽÍVAT VEČER! Balení obsahuje 90 odměrek = měsíční kůra.

Jak na to?

1 - 3 odměrky zalijeme studenou - vlažnou vodou (nepoužíváme minerální vodu), stačí 200 - 300 ml (V případě pálení žáhy navyšte množství vody), dobře promícháme plastovou lžičkou, či slámkou (nepoužívejte kovové předměty), necháme 3 minuty odstát a vypijeme FitLine Activize Oxyplus do 15 minut od jeho připravení. 

Po užití se nelekněte zarudnutí pokožky, nejedná se o alergickou reakci, ale nastupuje to správné okysličení pokožky a do několika minut odezní.

Všechny výrobky FitLine jsou 2x celosvětově patentovány.

Informace 

Hmotnost: 175 g

Země původu: Německo

Značka: FitLine

Chcete také prodávat ve svém obchodě produkty FitLine? Pro svůj první nákup přímo od výrobce se slevou 20% KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:FitLine Activize Oxyplus Rybíz 175 g
  • By FitLine
  • Price: 899,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.30 kg
  • Description: Není vždy snadné udržet energii na vysoké úrovni po celý den. Activize Oxyplus je podporou pro náročné dny, kdy Vaše tělo potřebuje čerstvou energii a soustředění.
Path: > > FitLine Activize Oxyplus Rybíz 175 g