Akce
DR. MERCOLA Multivitamín pro děti, Chewable, 60 tablet

DR. MERCOLA Multivitamín pro děti, Chewable, 60 tablet

DR. MERCOLADR. MERCOLA

Novinka

DR. MERCOLA Multivitamín pro děti skvěle chutná (velmi nízká kyselost) a neobsahuje umělá barviva, konzervační látky, vůně, syntetické toxiny a alergeny potenciálně rizikové pro děti. Dodává se s patentovanou chelatační recepturou pro lepší stravitelnost a využitelnost organismem.

More details

Skladem 2 ks

Akce končí za:

549 Kč

tax incl.

Běžná cena: 599,00 Kč

-50,00 Kč

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

DR. MERCOLA Multivitamín pro děti, Chewable, 60 tablet

Potřebují vaše děti vůbec doplňky s multivitamíny a minerály?

Realita je taková, že vaše děti rostou po psychické i fyzické stránce rychlostí blesku. Aby měly sílu růst, potřebují správnou výživu a pravidelné cvičení. Nedostatečná výživa a nízká pohybová aktivita by do budoucna vedla ke zdravotním problémům.

Jinými slovy, vaše děti potřebují správnou výživu a cvičení, stejně – ne-li více než VY. Nějaký čas Dr. Mercola otevřeně hovořil o významu jíst co nejvíce ekologicky, biodynamicky a lokálně pěstované potraviny, jak jen je to možné.

To je jedna z nejlepších cest k optimálnímu zdraví pro vás i vaši rodinu. Navíc zdůrazňuje, jak je důležité každodenní množství omega-3 mastných kyselin – pro vás i vaše děti.

Omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytné pro neurologický rozvoj vašich dětí. Doporučujeme vám, vynaložte veškeré úsilí a plánujte co nejvíce zdravých jídel – a hlavně nahraďte sodovky a sladké šťávy čistou, čerstvou vodou. Pamatujte – Vaše děti vás budou následovat.

Multivitamín pro děti

6 BODŮ PRO CELKOVÉ ZDRAVÍ VAŠICH DĚTÍ

Pamatujte si, že není lepší čas začít, než právě teď!

 • Jděte příkladem tím, že si najdete čas a naplánujete rodinná jídla ze zdravé stravy a z nezpracovaných potravin
 • Nahraďte sodu a sladké šťávy pitím čisté, pitné vody
 • Omezte čas strávený před televizí, jděte ven a více cvičte
 • Zajistěte si každodenní příjem dostatečného množství omega-3 mastných kyselin
 • Dopřejte si dostatek slunečního svitu
 • Doplňte stravu vaší rodiny o vysoce kvalitní multivitamíny se základními minerály

Pamatujte, že vaše děti budou následovat váš příklad a zároveň potřebují vaši pomoc při získání správné výživy. Takže, stejně jako vy byste měli zvážit užívání multivitamínových doplňků stravy, měli byste trvat na tom, aby děti udělaly totéž. Mějte na paměti, že děti rostou každým dnem a potřebují zdravou výživu, která podpoří jejich růst – ještě více než vy! Dejte dětem exkluzivní multivitamín, který byl navržen tak, aby vám i jim pomohl. Objednejte si Multivitamín pro děti s plnou důvěrou, že pomůže být doplňkem stravy vašich dětí.

Multivitamín pro děti

POSTUPUJTE OBEZŘETNĚ PŘI POSUZOVÁNÍ MULTIVITAMÍNU PRO DĚTI S ŽELEZEM!

Většina multivitamínů pro děti obsahuje některé problematické přísady a mohou být pro vaše děti vyloženě riskantní. Dr. Mercola upozorňuje, že příliš mnoho receptur obsahuje umělé a potenciálně toxické látky.

Zde je tabulka s příkladem toho, co Dr. Mercola považuje za případné rizikové složky.

Složky multivitamínuPopis
ŽelezoPokud dítě spotřebuje celé balení, může se předávkovat a zemřít
Umělé příchutěTermín používaný pro neznámé syntetické a umělé chemické látky
KaregenanPotravinářské aditivum, způsobující možné gastrointestinální poruchy
Ztužený rostlinný tukTento tuk je transmastný a může oslabit imunitní a kardiovaskulární systém vašich dětí
AspartamUmělé sladidlo (také známé jako NutraSweet™) má souvislost s možnými problémy imunitního a nervového systém
Červené barvivoSyntetické barvivo, u něhož bylo prokázáno, že případně způsobuje poškození systému tlustého střeva
Žluté a modré barvivoSyntetické barvivo, u něhož bylo prokázáno, že potenciálně způsobuje hyperaktivitu a poruchy chování u dětí
Magnesium stearát (nebo kyselina stearová)Potenciálně toxické aditivum kovů z výroby pilulek a ztužených tuků

PROČ ŽELEZO V MULTIVITAMÍNU MŮŽE BÝT PRO VAŠE DÍTĚ PROBLEMATICKÉ

Multivitamín pro děti

Jednoznačně skoro všechny děti potřebují železo a mohou ho mít i nedostatek. To je v kontrastu s téměř všemi ženami a dospělými muži po menopauze, kde doplňování železa podle Dr. Mercoly je obvykle toxické a může zvýšit riziko vzniku rakoviny a srdečních onemocnění.

Železo však může být také toxické pro děti, užijí-li ho ve velkém množství. Běžně se stane, že děti konzumují celé balení naráz v domnění, že jsou to bonbóny.

POKUD JDE O ŽELEZO, DR. MERCOLA VIDÍ PRO VAŠE DĚTI TŘI MOŽNOSTI

Dobrá možnost – Zjistěte si, zda vaše dítě potřebuje doplnit železo. Pokud ano, ujistěte se, že láhev má uzávěr proti otevření dětmi a uchovávejte ji mimo dosah dětí. Lepší možnost – Ujistěte se, že doplněk nemá železo ve formě síranu železnatého. Mělo by být ve formě karbonylu železa. Nikdy nebyla hlášena úmrtí z tohoto typu železa. Je to velmi bezpečné. Nejlepší možnost – Poskytněte svým dětem multivitamín úplně bez železa. Zajistěte, aby děti získávaly pravidelně železo ze stravy.

PROČ NĚKTERÝ CUKR PRO VAŠE DĚTI NENÍ ZAS TAK ŠPATNÝ

Multivitamín pro děti

Přiznejme si to. Vaše děti nebudou konzumovat nic, natož multivitamín, pokud nechutná opravdu dobře. Takže jednou ze složek musí být nějaké bezpečné přírodní sladidlo. Jinak už nikdy nebudete mít úspěch s tím, aby si je děti vzaly.

NO A CO PŘÍRODNÍ CUKR?

Přírodní cukry, jako je sacharóza, nacházející se v ovoci a zelenině, jsou ta nejzdravější sladidla. Nicméně Dr. Mercola nenašel žádné důkazy přírodního cukru v běžných multivitamínech pro děti. Místo toho mnoho z nich obsahuje aspartam nebo vysoký obsah fruktózy kukuřičného sirupu – dvě nezdravé volby. Přírodní cukr je v pořádku pro vaše děti, samozřejmě s mírou. Dr. Mercola doporučuje 1 g (gram) nebo méně na multivitamín pro děti.

Pozor na některé multivitamíny, které obsahují až 3 g cukru nebo více.

Multivitamín pro děti

UJISTĚTE SE, ŽE DOPLNĚK VAŠEHO DÍTĚTE JE BEZ ALERGENŮ

Alergeny mohou vám i vašim dětem způsobit možné zdravotní problémy Dr. Mercola doporučuje pouze produkty, které jsou zcela přírodní, bez JAKÝCHKOLIV hlavních potenciálních alergenů a zcela BEZ umělých přísad.

Neobsahuje potenciální rizikové složky a alergeny:

 • Kvasnice a pšeničný lepek
 • Protein sóji
 • Mléčné složky
 • Kukuřici
 • Sodík a škrob
 • Umělá barviva, konzervanty a příchutě
 • Sladidla – ujistěte se, že se jedná o přírodní sladidlo a je ho v jedné porci jeden gram nebo méně a nemá vysoký obsah fruktózy kukuřičného sirupu

LEHKÁ STRAVITELNOST A VYUŽITELNOST

V trávicím procesu, kde jsou přítomny anorganické minerály ve vašem trávicím systému, začíná fungovat proces chemické konverze – chemické vázání anorganické molekuly na organickou molekulu. Název tohoto procesu je chelatace, který vytváří konečný výrobek s názvem chelát.

Tento chelát lze vidět na úrovni buňky jakožto organickou sloučeninu, která již může být absorbována a použita v dětském těle. Zažívací systém dětí však není žádným ideálním biologickým světem.

Mnoho věcí však může ovlivnit účinnost přírodního chelatačního procesu. Minerály mohou přijít do styku s tím, co se nazývá „protivníci“, a pak mohou procházet organismem vašich dětí, aniž by se vstřebaly.

VYHLEDÁVEJTE CHELÁTOVÉ MINERÁLY V MULTIVITAMÍNECH VAŠICH DĚTÍ

Takže vyberte doplněk, který má minerály vázané na organické molekuly ve formě, kterou tělo vašeho dítěte může absorbovat. Obvykle používanou organickou molekulou je aminokyselina, takže v komplexu minerálů se nazývá chelát aminokyselinyTakže vyberte doplněk, který má minerály vázané na organické molekuly ve formě, kterou tělo vašeho dítěte může absorbovat.

Obvykle používanou organickou molekulou je aminokyselina, takže v komplexu minerálů se nazývá chelát aminokyseliny.

VÝBĚROVÁ KRITÉRIA PRO MULTIVITAMÍN PRO DĚTI

Výběrová kritéria pro multivitamínUžitek
Musí dobře chutnat, ale obsahovat méně než 1g přírodního cukru v jedné porci – doporučuje se žvýkací formaUdržuje cukr na minimu a neobsahuje umělá sladidla a vysoký obsah fruktózy kukuřičného sirupu
Neobsahuje umělé příchuti, potravinářská aditiva, ztužené tuky, magnesium stearát a syntetická barvivaDokáže, že vaše děti nejsou vystaveny těmto riskantním a nezdravým složkám
Vyberte multivitamín bez železaChrání vaše děti před možnou otravou železem
Ujistěte se, že receptura je bez alergenůPomáhá minimalizovat alergické reakce dětí, když užívají multivitamín
Zkontrolujte, zda je multivitamín bohatý na základní minerály a stopové prvky: vápník, jód, hořčík, zinek, selen, měď, mangan, chrom, molybden, bór, vanad a hledejte v receptuře minerály v chelátové formě (tzn. cheláty aminokyselin)Nekontrolujte pouze složení vitamínů. Vaše děti potřebují na všechno minerály, od zdravého růstu kostí, po podporu srdce a imunitního systému. Chelátové formy poskytují dětem vysoce vstřebatelné formy specifických minerálů.
Obsahuje přírodní formu beta karotenu vitamínu AZákladní podpora zdravého zraku a imunitního systému vašich dětí
Obsahuje 100% denní dávky (DDD) vitamínů B komplex (thiamin, riboflavin, niacin, B6, kyselina listová a B12)Důležitý pro srdce, zuby, kosti, pokožku, trávicí systém a celkové buněčné zdraví vašich dětí
Dodává optimální množství vitamínu CPodporuje růst a obnovu tkání a zdravé dásně pro vaše děti
Obsahuje přírodní vitamín E (podívejte se na d-alfa formy tokoferolů)Pomáhá podporovat zdravé svaly vašich dětí
Zkontrolujte, aby byl multivitamín vyroben certifikovaným a vysoce kvalitním výrobcem, který pečlivě vyvažuje chuť množstvím přírodních vitamínů a minerálůPomáhá zajistit odpovídající kvalitu živin pro vaše děti

DR. MERCOLA VYTVOŘIL MULTIVITAMÍN PRO DĚTI, KTERÝ SPLŇUJE VŠECHNA DŮLEŽITÁ KRITÉRIA

Receptura Multivitamínu pro děti splňuje nebo dokonce překračuje všechna důležitá kritéria, která jsou uvedena výše.

 • Přináší naprosto vynikající pomerančovo-mangovou chuť, kterou vaše děti budou milovat – a zároveň má omezené množství přírodního cukru, pouze 1 g na jednu porci
 • Neobsahuje umělá barviva, konzervační látky, vůně, syntetické toxiny a alergeny potenciálně rizikové pro vaše děti
 • Poskytuje rozsáhlé přírodní složky, které pomohou řídit potenciál vitamínů a nedostatek minerálů vašich dětí
 • Dodává se s patentovanou chelatační recepturou, která pomáhá maximalizovat absorpci minerálů vašich dětí
 • Pomáhá předcházet rizikovému předávkování dětmi tím, že NEOBSAHUJE železo
 • Využívá závazku od výrobce, který se může pyšnit vysoce kvalitními výrobními opatřeními a certifikací
 • Exkluzivní receptura dostupná pouze od Dr. Mercoly

Kvalita výroby

 • Zabezpečuje kvalitní suroviny používané v produktu - certifikační program (VCP)
 • Vyhovuje současným správným výrobním postupům (cGMP) - standardní operační postupy (SOP)
 • Udržuje nejvyšší hygienické normy - certifikát GMP
 • Podporuje nejvyšší úroveň standardů kvality výroby - ISO 9001
 • V souladu s důslednou certifikací výkonu laboratoře in-house - ISO 17025 certifikace
 • Zajišťuje hotové výrobky splňující a překračující standardy kvality - dodržování United States Pharmacopeia (USP30) specifikace
 • V souladu s opatřeními pro zdraví a bezpečnost

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Informace 

Země původu: USA

Značka: Dr. Mercola

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

 • Product Name:DR. MERCOLA Multivitamín pro děti, Chewable, 60 tablet
 • By DR. MERCOLA
 • Price: 549,00
 • Product Width: 0.00 cm
 • Product Height: 0.00 cm
 • Product Depth: 0.00 cm
 • Product Weight: 0.30 kg
 • Description: DR. MERCOLA Multivitamín pro děti  skvěle chutná ( velmi nízká kyselost ) a neobsahuje umělá barviva, konzervační látky, vůně, syntetické toxiny a alergeny potenciálně rizikové pro děti. Dodává se s patentovanou chelatační recepturou pro lepší stravitelnost a využitelnost organismem.
Path: > > DR. MERCOLA Multivitamín pro děti, Chewable, 60 tablet