DR. MERCOLA Liposomální Vitamín C (pro děti)- 450 ml

DR. MERCOLA Liposomální Vitamín C (pro děti)- 450 ml

DR. MERCOLADR. MERCOLA

Novinka

DR. MERCOLA Liposomální Vitamín CTekutá forma lipozomálního vitamínu C, nabízí účinné řešení pro ty, kteří raději neužívají kapsle. 

More details

Skladem 1 ks

699 Kč

tax incl.

1 512 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

DR. MERCOLA Liposomální Vitamín C (pro děti)- 450 ml

Vitamin C vyniká jako silný antioxidant, protože:

 • Pomáhá udržovat optimální tok elektronů ve vašich buňkách.
 • Je hlavním „dárcem elektronů“ v boji vašeho těla proti nadměrné oxidaci.
 • Může pomoci chránit životně důležité molekulární prvky ve vašem těle, jako jsou proteiny a lipidy.

Existují dva typy antioxidantů: rozpustné ve vodě a rozpustné v tucích. 

Protože každý z nich se zaměřuje na různé typy buněk a tkání pro zachycování volných radikálů, vaše tělo potřebuje obojí:

 1. Antioxidanty rozpustné ve vodě – přítomné ve vaší krvi, intracelulárních a extracelulárních tekutinách, mezi ně patří vitamín C, resveratrol, glutathion a katechiny.
 2. Antioxidanty rozpustné v tucích – nacházejí se ve vašich buněčných membránách a lipoproteinech, protože chrání membrány před peroxidací lipidů. Vitamín E a astaxanthin jsou dva z nejúčinnějších příkladů.

7 důvodů, proč je tekutý lipozomální vitamín C dobrým zdrojem

Pokud jde o doplněk liposomálního vitaminu C, zde je 7 hlavních důvodů, proč vám tekutý lipozomální vitamín C poskytuje účinnou vysoce kvalitní směs:

 1. Využívá pokročilou lipozomální technologii bez PEG pro biologickou dostupnost a výhody gastrointestinální ochrany oproti tradičnímu perorálnímu vitaminu C
 2. Nabízí zvýšený potenciál biologické dostupnosti zahrnutím předem vytvořených lipozomů do emulze vitaminu C – tato technologie dále pomáhá liposomům obejít degradaci žaludku pro lepší absorpci živin ve vašem střevě
 3. Zahrnuje fosfatidylcholin fosfolipidy, odvozené z nesójového slunečnicového lecitinu, k výrobě lipozomů v kapalném složení
 4. Obsahuje antioxidační vitamín E, který může pomoci chránit a tvořit lipozomy a působí jako rozpouštědlo, které snižuje fosfolipidy pro lepší potenciál biologické dostupnosti
 5. Nabízí pohodlnou alternativu pro lidi, kteří preferují tekutou formu vitaminu C před pilulkou nebo kapslí
 6. Poskytuje jemnou citrusovou vanilkovou příchuť, kterou lze užívat perorálně samotnou nebo snadno smíchat s vaším oblíbeným nápojem.
 7. Pochází od předního kvalitního výrobce vybaveného nejpokročilejší technologií, která zajistí, že nedostanete nic jiného než nejlepší tekutý lipozomální vitamín C formulovaný bez použití syntetických PEG
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Informace 

Země původu: USA

Obsah: 450 ml

Značka: Dr. Mercola

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

 • Product Name:DR. MERCOLA Liposomální Vitamín C (pro děti)- 450 ml
 • By DR. MERCOLA
 • Price: 699,00
 • Product Width: 0.00 cm
 • Product Height: 0.00 cm
 • Product Depth: 0.00 cm
 • Product Weight: 0.50 kg
 • Description: DR. MERCOLA Liposomální Vitamín C -  Tekutá forma lipozomálního vitamínu C, nabízí účinné řešení pro ty, kteří raději neužívají kapsle. 
Path: > > DR. MERCOLA Liposomální Vitamín C (pro děti)- 450 ml