Grig Cvrččí tyčinky Chilli 100 g

Grig Cvrččí tyčinky Chilli 100 g

GrigGrig

Novinka

Máš chuť na něco dobrého, ale chceš si udržet jídelníček? Vyzkoušej naše Cvrččí tyčinky, ve kterých jsme spojili to nejlepší ze světa zdravých potravin a tradičních českých tyčinek.

More details

Skladem 4 ks

49 Kč

tax incl.

490 Kč / 1kg

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Grig Cvrččí tyčinky Chilli 100 g

grig-logo

Máš chuť na něco dobrého, ale chceš si udržet jídelníček? Vyzkoušej naše Cvrččí tyčinky, ve kterých jsme spojili to nejlepší ze světa zdravých potravin a tradičních českých tyčinek. Jsou vyrobeny z lásky a jsou skvělým doplňkem třeba k tvému oblíbenému vínu.

Stačí zahodit předsudky a #ZkusitCvrčka!

Tyčinky krapet jinak!

Co takhle trocha experimentování? Spojení sýrových tyčinek s exotickým druhem proteinu. To jsou naše unikátní Cvrččí tyčinky v sýrové a chilli příchuti. A že stojí za to! Díky jejich netradičnímu složení jsou krásně křupavé, chutné a navíc plné bílkovin! 

Ačli se může zdát, že jde o trochu netradiční kombinaci slov, věřte, že konzumace hmyzu není nijakou novinkou! Miliony lidí po celém světě denně konzumují tuto nám netradiční surovinu, která si však postupně prošlapává cestu i na talíře Evropy.

S Grigem jsme se rozhodli, že nejlepším krokem k představení hmyzu jako jídla bude spojení s něčím, co u nás velmi dobře známe a musíme říct, že sýrové tyčinky jsou na Grig naprostý best-seller.

Alergeny:Mléko, obiloviny, obsahuje lepek. Může obsahovat stopy obilovin obsahující lepek. Konzumace hmyzu (obsahuje chitin)  může u lidí alergických na měkkýše, korýše a roztoče vyvolat alergickou reakci.
Země výroby:Česká republika
Značka:Grig
Výrobce:Grig Distribuce s.r.o., Svatopluka Čecha 2672/100, Brno, 612 00
Bezlepkové:Ne

Informace

Hmotnost: 100 g

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Grig Cvrččí tyčinky Chilli 100 g
  • By Grig
  • Price: 49,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.20 kg
  • Description: Máš chuť na něco dobrého, ale chceš si udržet jídelníček? Vyzkoušej naše Cvrččí tyčinky, ve kterých jsme spojili to nejlepší ze světa zdravých potravin a tradičních českých tyčinek.
Path: > > Grig Cvrččí tyčinky Chilli 100 g