TWIN 2nd ze sudu - Matured Beer brandy 0,5 l 46%

TWIN 2nd ze sudu - Matured Beer brandy 0,5 l 46%

TŌSH Distillery s.r.o.TŌSH Distillery s.r.o.

Novinka

Jako pozdrav z doby COVIDu tady pro vás v omezeném počtu lahví máme destilát z černého silného piva Bock z pivovaru Chomout. Ochutnejte TWIN 2nd po dvouletém staření v bourbonovém sudu o objemu 195 litrů z palírny Bardstown. V nose spoustu vanilky, dřeva, karamelu. V chuti sladký karamel a ovocná káva. 

More details

Skladem 1 ks

689 Kč

tax incl.

1 378 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

TWIN 2nd ze sudu - Matured Beer brandy 0,5 l 46%

tosh-distillery-logo

Pivní pálenka je u nás v Čechách většinou destilovaná z českého ležáku. My si ale myslíme, že to není ten nejlepší základ. Naše TWINs (Dvojčata) proto destilujeme jenom z vybraných, vysoce aromatických pivních specialit.

Při velmi pomalé destilaci pečlivě oddělíme srdce destilátu, a poté ho necháme pár měsíců odpočinout. Větší část v nerezových nádobách a tu menší, prodávanou jako TWIN ze sudu, v sudech po americkém bourbonu. Pro zachování všech chutí, aromat a textury původního piva destilát nevymrazujeme a nefiltrujeme. Může tak při nižší teplotě nebo přidání vody dojít k mírnému zákalu, tzv. “louche”, který známe z konzumace absintu.

TWIN 2nd - druhé Dvojče pivních pálenek - byl vyroben destilací piva Tmavý Bock z produkce pivovaru Chomout z Olomouce. V destilátu zůstal ve vůni slad, zelené ovoce, karamelové bonbóny a v chuti výrazné tóny tmavých sladů s nasládlou dochutí. Po dvou letech ležení v sudu po bourbonu z americké palírny Bardstown ucítíte v nose spoustu vanilky, karamelu a mírnou dřevitost, v chuti sladký karamel a ovocnou kávu.

Ideální k degustaci je pokojová teplota, při které se krásně rozvinou všechny aromatické látky.

Pěkná alternativa ke sladové whisky.

TŌSH Distillery s.r.o.

Jsme komunitní palírna whisky a ginu, jež navazuje na řemeslnou tradici výroby destilátů v Těšeticích u Olomouce. Obnovením produkce značky King Barley se nám podařilo znovu zabydlet na české whisky mapě, zároveň ale produkujeme originální giny, které jsou oblíbené i za našimi hranicemi. A díky komunitě naší palírny dovedeme vracet krajině aspoň část z toho, co si od ní na počátku bereme.

TŌSH na zdraví!

Informace

Obsah alkoholu: 46%

Obsah lahve: 0,5 l

Země původu: Česká republika

Značka/Výrobce: TŌSH Distillery s.r.o.

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:TWIN 2nd ze sudu - Matured Beer brandy 0,5 l 46%
  • By TŌSH Distillery s.r.o.
  • Price: 689,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.00 kg
  • Description: Jako pozdrav z doby COVIDu tady pro vás v omezeném počtu lahví máme destilát z černého silného piva Bock z pivovaru Chomout. Ochutnejte TWIN 2nd po dvouletém staření v bourbonovém sudu o objemu 195 litrů z palírny Bardstown. V nose spoustu vanilky, dřeva, karamelu. V chuti sladký karamel a ovocná káva. 
Path: > > > TWIN 2nd ze sudu - Matured Beer brandy 0,5 l 46%