Sudlička Meruňkovice 0,7 l 43%

Sudlička Meruňkovice 0,7 l 43%

SudličkaSudlička

Novinka

Meruňkovice je díky své jemnosti a svěžímu letnímu aroma velmi populární ušlechtilá pálenka, vhodná pro každou roční dobu.

More details

Skladem 1 ks

639 Kč

tax incl.

912 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Sudlička Meruňkovice 0,7 l 43%

Meruňkovice je díky své jemnosti a svěžímu letnímu aroma velmi populární ušlechtilá pálenka, vhodná pro každou roční dobu. Svou neskrývanou silou potěší nejen pány, ale je i velmi příjemným pitím pro dámy, které ocení ovocnou, plnou chuť a vůni tohoto moku. Meruňkovice je nápojem opravdu pro každého a je výborným digestivem po dobrém jídle nebo jen tak s přáteli.

Pro její výrobu používáme výhradně dobře vyzrálé, sladké, aromatické meruňky, především z oblasti Velké Pavlovice.

Proces výroby je velmi podobný jako u slivovice a ostatních ovocných pálenek. Ovoce se vybírá s nejvyšší pečlivostí a poté je s citem rozemleto na kaši, tak zvaný rmut. Tím se naplní kádě pro kvašení a meruňkový kvas začne přeměňovat cukry obsažené v meruňkách na požadovaný alkohol. Po této přeměně vydestilujeme lahodnou pálenku, kterou necháme zharmonizovat a následně ji stočíme do obalů.

Proces sám je v podstatě jednoduchý, ale má spoustu proměnných, ovlivňujících dokonalý výsledek. I když budete mít dokonalé ovoce, může se stát, že vám zakolísá teplota při kvašení, nebo bude moc vysoká nebo naopak moc nízká a pak se může stát, že místo lahodného moku stočíte ne tak lahodný mok. Zkrátka kvašení je hned po volbě kvalitního ovoce základ a každý výrobce má svůj osvědčený a nejlepší postup. My jsme samozřejmě přesvědčení, že je to ten náš. Proto neváhejte a vyzkoušejte právě tu naší meruňkovici a ucítíte, že je ta pravá, která bude dokonale lahodit vašemu jazyku, zahřeje vás u srdce a pohladí na duši.

Nejen samotná meruňkovice je pro nás důležitá, ale velmi dbáme i na obal, ve kterém si meruňkovici koupíte. Máme pro vás připravenu škálu balení v různém design a objemu, pro různé události, včetně dárkového balení.

Skladujte a konzumujte meruňkovici ideálně mezi 10 až 15°C, a tím docílíte maximální chuti a vůni pálenky, při nižších teplotách, si zablokujete aromatický zážitek, a to by byla, při degustaci této pálenky, nesmírná škoda.

Informace

Obsah alkoholu: 43%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Česká republika

Značka/Výrobce: Sudlička

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Sudlička Meruňkovice 0,7 l 43%
  • By Sudlička
  • Price: 639,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Meruňkovice  je díky své jemnosti a svěžímu letnímu aroma velmi populární ušlechtilá pálenka, vhodná pro každou roční dobu.
Path: > > > Sudlička Meruňkovice 0,7 l 43%