Ratafia Almond Spirit Višnička 0,5 l 18%

Ratafia Almond Spirit Višnička 0,5 l 18%

Ratafia Almond SpiritRatafia Almond Spirit

Novinka

Původní oblast výskytu višně obecné byla v jihovýchodní Evropě, západní Asii a severní Indii. Pěstováním se rozšířila do celého světa.

More details

Skladem 1 ks

439 Kč

tax incl.

877 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Ratafia Almond Spirit Višnička 0,5 l 18%

ratafia-almond-spirit-logo

Višnička s dotekem mandlí 18 %
Původní oblast výskytu višně obecné byla v jihovýchodní Evropě, západní Asii a severní Indii. Pěstováním se rozšířila do celého světa. Roste v mírném podnebném pásmu.

Mandlová višnička je sama o sobě vynikajícím aperitivem.

V kombinaci s Fever-Tree Mediterranean tonikem si jednoduše připravíte osvěžující nízkoalkoholický drink. Nebo vyzkoušejte likér v kombinaci s vašimi oblíbenými sýry nebo ovocnými dezerty, jako například meruňkovým dortem, nebo crème brûlée.

Chuť: čerstvá šťáva z natrhaných višní s lehkým nádechem mandle.
Vůně: velmi příjemná z čerstvě natrhaných višní.

Po více než čtvrt století v oboru lihovarnictví se Jan a Růženka Kleinerovi rozhodli věnovat zcela jinému zpracování ovoce, než jeho dlouhodobou fermentací s následnou destilací.

Po dobu 10 let na zakázku subdodavatelsky dodávali do Hustopečí různé typy mandlových likérů. Během tohoto období v nich uzrával pocit, že by se měli pokusit vyvinout vlastní produkt, ale na kvalitativně vyšší úrovní – čistě přírodní mandlový likér bez syntetických složek.

Jelikož v té době žádný takový čistě přírodní produkt na našem trhu neexistoval, museli se manželé Kleinerovi vydat na cestu objevování, během níž je výrazně inspirovala středomořská ratafia s více než tisíciletou tradicí výroby. Velké divadlo matky přírody, které nás denně překvapuje svou pestrostí, kdy nám nabízí nekonečné možnosti využít její dary jednoduše a čistě bez syntetických nebo jiných konzervačních přísad.

Informace

Obsah alkoholu: 18%

Obsah lahve: 0,5 l

Země původu: Česká republika

Značka: Ratafia Almond Spirit

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Ratafia Almond Spirit Višnička 0,5 l 18%
  • By Ratafia Almond Spirit
  • Price: 439,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.00 kg
  • Description: Původní oblast výskytu višně obecné byla v jihovýchodní Evropě, západní Asii a severní Indii. Pěstováním se rozšířila do celého světa.
Path: > > > Ratafia Almond Spirit Višnička 0,5 l 18%