Novinka
Ratafia Almond Spirit Mandlička 0,5 l 33%

Ratafia Almond Spirit Mandlička 0,5 l 33%

Ratafia Almond SpiritRatafia Almond Spirit

Novinka

Mandloňové farmy ze slunné Kalifornie dodávají tu nejjemnější mandlovou silici, která je díky podnebí maximálně aromaticky vyvážena.

More details

Skladem 1 ks

479 Kč

tax incl.

957 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Ratafia Almond Spirit Mandlička 0,5 l 33%

ratafia-almond-spirit-logo

Mandlička 33 %
Mandloňové farmy ze slunné Kalifornie dodávají tu nejjemnější mandlovou silici, která je díky podnebí maximálně aromaticky vyvážena.

Mandlička je všestranný ovocný aperitiv, který si můžete vychutnat podle vlastních preferencí na mnoho způsobů. Může vás potěšit jednak čistá, jako lahodný drink servírovaný na kostce ledu se snítkou máty, ale využití nalezne také v prvotřídních koktejlech.

Označení kosher podtrhuje nejvyšší možnou čistotu kvality 100% přírodního produktu.

Barva: křišťálově čirá se stříbrnými odlesky, velmi dobrá viskozita.
Chuť: mandle.
Vůně: rozdrcené mandle, mandloňového sadu v květu.

Po více než čtvrt století v oboru lihovarnictví se Jan a Růženka Kleinerovi rozhodli věnovat zcela jinému zpracování ovoce, než jeho dlouhodobou fermentací s následnou destilací.

Po dobu 10 let na zakázku subdodavatelsky dodávali do Hustopečí různé typy mandlových likérů. Během tohoto období v nich uzrával pocit, že by se měli pokusit vyvinout vlastní produkt, ale na kvalitativně vyšší úrovní – čistě přírodní mandlový likér bez syntetických složek.

Jelikož v té době žádný takový čistě přírodní produkt na našem trhu neexistoval, museli se manželé Kleinerovi vydat na cestu objevování, během níž je výrazně inspirovala středomořská ratafia s více než tisíciletou tradicí výroby. Velké divadlo matky přírody, které nás denně překvapuje svou pestrostí, kdy nám nabízí nekonečné možnosti využít její dary jednoduše a čistě bez syntetických nebo jiných konzervačních přísad.

Informace

Obsah alkoholu: 33%

Obsah lahve: 0,5 l

Země původu: Česká republika

Značka: Ratafia Almond Spirit

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Ratafia Almond Spirit Mandlička 0,5 l 33%
  • By Ratafia Almond Spirit
  • Price: 479,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.00 kg
  • Description: Mandloňové farmy ze slunné Kalifornie dodávají tu nejjemnější mandlovou silici, která je díky podnebí maximálně aromaticky vyvážena.
Path: > > > Ratafia Almond Spirit Mandlička 0,5 l 33%