Monin Passion Fruit 1l

Monin Passion Fruit 1 l

Novinka

Passion fruit je známa pod různými, exoticky znějícími jmény jako : „ Maracuyá, Chinola, Parcha, Lilikoi, Granadilla, Sweet Cup“ a další. Passion Fruit je nejvíce uznávaným jménem pro toto ovoce.

More details

Skladem 1 ks

279 Kč

tax incl.

259 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Monin Passion Fruit 1l

Passion fruit (Mučenka Jedlá) je jedno z nejlákavěji a nejintenzivněji vonících druhů ovoce. Pěstuje se v tropickém i mírném podnebí Ameriky, Severní Afriky a Austrálie. Náznak ovocné dužiny, charakteristická, exotická chuť a jasná oranžová barva. Dodejte Vašim koktejlům a nealkoholickým nápojům chuť zralého, šťavnatého, tropického ovoce s exotickým aroma díky Monin Passion Fruit.

Barva: Mlhavě žlutá

Chuť: Exotické ovocné aroma, sladkokyselá chuť, jenž Vám dá pocit, že jíte čerstvé Passion Fruit.

Tipy: Autentická sladko-kyselá chuť Monin Passion Fruit sirupu vynikne obzvláště v kombinaci s jinými exotickými příchutěmi jako je třeba Mango. Jedno z populárních využití je v ledovém čaji. Smíchané plátky citrónu s Monin Passion Fruit sirupem se zalijí čerstvě uvařeným čajem.

Použití: Nealkoholické nápoje, zmrzlinové koktejly, koktejly, horké ovocné nápoje, smoothies, studená kakaa.

Informace

Obsah láhve: 1l

Země původu:  Francie

Značka: Monin

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Monin Passion Fruit 1 l
  • Price: 279,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Passion fruit je známa pod různými, exoticky znějícími jmény jako : „ Maracuyá, Chinola, Parcha, Lilikoi, Granadilla, Sweet Cup“ a další. Passion Fruit je nejvíce uznávaným jménem pro toto ovoce.
Path: > > Monin Passion Fruit 1 l