Monin Noisette Hazelnut - Lískový oříšek 1 l

Monin Noisette Hazelnut - Lískový oříšek 1 l

Novinka

Monin Noisette Hazelnut - Lískový oříšek - vypražení do lahodné dokonalosti umocní jejich proměnlivou chuť s mírně kouřovým nádechem. Stejně tak jako i křupavou texturu, kterou znáte z dortů, zákusků a čokoládových tyčinek, najdete i ve Vašich kreacích.

More details

Skladem 1 ks

265 Kč

tax incl.

265 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Monin Noisette Hazelnut - Lískový oříšek 1l 

I když lískový oříšek oblažoval lidstvo již od starověku, jeho výrazné aroma a chuť se staly nesmírně populární až nyní. Z velké části díky průmyslu zpracovávajícím kávu. Vypražení do lahodné dokonalosti umocní jejich proměnlivou chuť s mírně kouřovým nádechem. Stejně tak jako i křupavou texturu, kterou znáte z dortů, zákusků a čokoládových tyčinek, najdete i ve Vašich kreacích.

Barva: Zlatá s jantarovými záblesky

Chuťové vlastnosti: Silné aroma pražených liskových oříšků s tóny mléčného karamelu

Doporučení: Po Monin Noisette Hazelnut prostě zatoužíte! Jeho neuvěřitelná chuť viditelně rozšíří nabídku Vašich nápojových možností! Jen si představte tu mléčnou pěnu na báječném italském espresu s náznakem dokonalé příchuti lískového oříšku. V latté nebo vychlazené, už v klasické specialitě, Martini set up ve vysoké sklenici. V podstatě nezáleží v jakém drinku, intenzivní chuť Monin Roasted Hazelnut bude vždy dokonolá.

Použití: Kávy - Dezertní drinky, mléčné koktejly.

Informace

Obsah láhve: 1l

Země původu: Francie

Značka: Monin

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Monin Noisette Hazelnut - Lískový oříšek 1 l
  • Price: 265,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Monin Noisette Hazelnut - Lískový oříšek - vypražení do lahodné dokonalosti umocní jejich proměnlivou chuť s mírně kouřovým nádechem. Stejně tak jako i křupavou texturu, kterou znáte z dortů, zákusků a čokoládových tyčinek, najdete i ve Vašich kreacích.
Path: > > Monin Noisette Hazelnut - Lískový oříšek 1 l