Monin Framboise - Malina 1l

Monin Framboise - Malina 1l

Novinka

Monin Framboise - Malina - s texturou, která se až rozplývá na jazyku Monin Framboise​ má vskutku lahodnou chuť.

More details

259 Kč

tax incl.

259 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Monin Framboise - Malina 1l

Nejznámější maliny jsou červené. Původně však byly všechny maliny bílé. Podle legendy si totiž nymfa Ida chtěla usmířit Boha Jupitera právě bílými malinami. Ida se však při jeho sběru píchla o trn malinovníku a dle tohoto románského mýtu, zbarvila svou krví maliny navždy dočervena. Na severní polokouli je malinová sezóna v létě. Nečekejte do léta a udělejte si radost svěží chutí zralé maliny ve všech Vašich nápojích. MONIN Framboise​ je k dostání kdykoliv !

Barva: Přírodní barva malinového džusu

Chuť: Vůně zralé maliny, mírně kyselá chuť kandované maliny

Tipy: S jeho dlouhotrvající sladkou, jemně aromatickou dochutí. S texturou která se až rozplývá na jazyku MONIN Framboise​/Rapsberry má vskutku lahodnou chuť. Zkuste jej zkombinovat s MONIN Blackberry (ostružina), pocítíte příjemný dotek opravdových lesních plodů.

Použití: Čaje, zmrzlinové koktejly, kávy bez mléka (mléko by se mohlo srazit), horké ovocné nápoje, koktejly, smoothies.

Informace

Obsah láhve: 1l

Země původu:  Francie

Značka: Monin

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Monin Framboise - Malina 1l
  • Price: 259,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.20 kg
  • Description: Monin Framboise - Malina - s texturou, která se až rozplývá na jazyku Monin Framboise​ má vskutku lahodnou chuť.
Path: > > Monin Framboise - Malina 1l